Shanghai YIXIN International Trade Co., Ltd.
Add.: Room 3503, CITIC Plaza, No.859, Kuzey Sichuan Cad., Şangay,Çin.
Posta Kodu: 200085
Tel.: +86-21-63931291
Fax: +86-21-63931223

Biz ürün numuneleri sunmuyoruz, ama biz müşteri kolaylık sağlamak için frekans çevirici ve asansör kontrolör ürünleri ile ilgili herhangi bir şartname bilgi sunuyoruz. Müşterilerin ilk ödeme durumunda ve bazı özel durumlarda, biz küçük siparişler alabiliriz.

Müşteriler sipariş, satın alma sözleşme imzalamak ve sipariş için ödeme onayladıktan sonra Genellikle, biz 2 ila 4 hafta içinde mal teslim. Ancak, gerçek teslim süresi sipariş miktarı ve ürün tipine göre değişir. Biz STEP olarak bu süreç içerisindeki herhangi bir sorun için sorumlu olacağız.

Biz mal gemi tarihten itibaren bir yıl garanti ile bizim frekans dönüştürücü ve asansör kontrol sağlar. mal kontrol ederken bulunan herhangi bir kalite sorunu varsa, müşteri biz mal teslim tarihinden itibaren bir ay içinde yazılı olarak bize geri bildirim göndermek zorundadır. Yoksa, biz müşterilerine komple nitelikli mal aldığınızı düşünebilirsiniz. müşterilerin rahatlığı için, biz de ürün bakım rehberlik ve teknik danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra yeni ürün kullanım eğitimi ve test ve devreye alma hizmetleri sunuyoruz.

Garanti süresi boyunca, STEP biz herhangi bir doğal kalite problemleri ve müşteriye STEP ulaşım ücreti sorumludur. Ama, STEP ve müşteri sırasıyla yerde mal ithalat ve ihracat nedeniyle vergi ödemek zorunda ve istemci ulaşım yöntemini belirlemelidir. uygunsuz kullanımından kaynaklanan kalite sorunları gelince, Biz ulaşım ücreti sorumlu olmaz ve biz nakliye yöntemine karar verebiliriz. Olmayan garanti kalite sorunları gelince, biz karşılık gelen bakım ücreti toplayacak ve istemci diğer tüm ilgili ücretleri ödemek zorundadır.

Biz ayrıca OEM hizmeti sunabiliriz.