1. Enerji Yeniden jeneratörBizim enerji rejeneratör elektrik şebekesi gerilimi izlemek için yüksek hızlı DSP yongaları benimser. Böylece bu ürün, yüksek verimlilik ve elektrik şebekesi küçük geribildirim etkisi vardır. Ulusal ve endüstriyel standartlara uygun bir üründür. 2. Faz genlik kontrol algoritması ve PWM teknolojisi bu enerji rejenerasyon cihazda istihdam edilmektedir.
  1. Asansör İnvertörAS320 asansör invertör özellikle asansörler için yeni geliştirilen frekans invertörlü bir türüdür. Motor sürüş, yüksek performanslı karmaşık programlanabilir mantık cihazının (CPLD), ve gelişmiş güç modülü için 32-bit CPU'ya ile tasarlanmıştır. Bu arada, asansör invertör uluslararası ileri kapalı çevrim vektör kontrol teknolojisine dayalı tasarlanmış ve V / F kontrol, sensörsüz vektör kontrolü.
  1. Yürüyen Merdiven Tümleşik Sürücü ve DenetleyiciAdından da anlaşıldığı üzere, AS330 yürüyen merdiven entegre sürücü ve denetleyici bir yürüyen merdiven sürücü ve bir yürüyen merdiven kontrolörünün bir kombinasyonudur. Bu anti-parazit özelliği ve en yüksek endüstriyel tasarım standardını aşan tasarımı ile geliyor ve kompakt yapısı, küçük boyutu, birkaç tel bağlantısı ve yüksek güvenilirlik sunmaktadır. Aynı zamanda işletme ve ekonomik kolaydır.
  1. Asansör Tümleşik Sürücü ve DenetleyiciAS380 asansör entegre sürücü ve denetleyici, asansörler 'güvenlik ve güvenilirlik, asansör operasyon doğal özellikleri ve asansörlerin potansiyel enerji yükü karakteristikleri gibi faktörlerin, çeşitli tasarlarken, dikkate alınır. Değişken frekans hız regülasyon teknolojisi ve asansör kontrol teknolojisine dayalı tasarlanan asansör entegre sürücü ve denetleyici bir asansör sürücü ve bir asansör kontrolörün ideal bir kombinasyonudur. Onun çift 32-bit gömülü mikroişlemci birimi hem asansör işletme ve motor tahrik işlevlerini tamamlamak için olanak sağlar. Birden fazla asansör çalışma fonksiyonları müşterilerin farklı uygulama gereksinimlerini tatmin edebilir.
  1. Genel Vektör İnvertörAS500 genel vektör invertör pazar taleplerini karşılamak için tasarlanmış yeni geliştirilmiş frekans çevirici olduğunu. Bu uluslararası ileri hız sensörsüz vektör kontrol teknolojisine dayalı tasarlanmış, çevrim vektör kontrolü ve tork kontrol teknolojisi kapattı.İleri sürüş teknolojilerine dayalı tasarlanan vektör çevirici böyle bir indüksiyon veya asenkron motor, kalıcı manyetik senkron çekiş motor.
  1. Vinç İnvertörKaldırma invertör ortak asenkron motorlar ve değişken frekanslı motorların kontrolü için kullanılan ve kaldırma, çeviri ve böyle gezer vinç, konteyner vinç, kargo vinç, ve daha fazlası gibi endüstriyel kaldırma ekipmanlarının dönme fonksiyonu kontrolü için idealdir edilebilir. Başarıyla kağıt yapımı, metalurji, madencilik, çimento, kimya, petrol ve doğal gaz sektörlerinde uygulamalar bulmuştur.
  1. Harbor Vinç 4-Quadrant İnvertör4 bölgeli invertör portal vinçler, konteyner vinci, ve kargo vinç çeşitli diğer türleri de dahil olmak üzere liman vinçleri farklı türleri için tasarlanmıştır. Ayrıca, kağıt yapımında, metalürji, madencilik, çimento üretimi, kimyasal, doğal gaz, petrol ve daha sanayi, örneğin, işlem kontrol alanlarında kullanılabilir. liman vinci 4 bölgeli invertör özelleştirilebilir. Geniş güç ve gerilim aralığı ile karakterize, ve programlanabilir, bu yüzden çeşitli uygulama taleplerini karşılamak mümkün olduğunu.
  1. Entegre Asansör Kontrol Kabinia. Bu entegre asansör kumanda durumda ikili soğutma sistemleri ve geniş giriş gerilim aralığı ile tasarlanmıştır. Aynı zamanda yüksek hassasiyetli akım algılama ve koruma tertibatı yanı sıra kapsamlı güç kaynağı koruma cihazı ile birlikte geliyor. Buna ek olarak, bu entegre asansör kontrol kabini neme ve toza karşı dayanıklıdır. b. Ana kablo ana kart ve hataları azaltmak için sürücü bağlamak için kullanılır. c. Firmamız ürün kalitesini sağlamak için CSA ve UL tanık laboratuvarı tarafından onaylanmış bir laboratuvara sahiptir. d. Bizim entegre asansör kumanda kutusuna kullanmak bileşenler güvenilir bileşen tedarikçileri vardır.
  1. Asansör Ana Kontrol KuruluBizim asansör ana denetleyici kurulu, yüksek performanslı 32-bit ARM işlemci ile tasarlanmış ve hassas hız sinyali, iyi güvenlik izleme performansı ve yüksek anti-parazit yeteneği, vb Ayrıca sunmaktadır, güçlü bir anti-elektromanyetik girişim ve anti ile geliyor statik yetenekleri. Bizim asansör ana denetleyici kartı yaygın birkaç isim, ticari asansörler, ev asansör ve villalar için hidrolik asansörlerin kontrolü için kullanılır
  1. Araç Kontrol KutusuAraba denetleyici kutusu araba varış durması, araba aydınlatma kontrolü, aracı hafifçe dürtmek, aşırı yük göstergesi ve alarm fonksiyonları vızıldyan alet da dahil olmak üzere çeşitli işlevleri sunmak için etkinleştirmek çeşitli sinyal çıkışı vardır. Bu arada, yolculara gelenler hatırlatmak için sesli spiker ile birlikte geliyor. Bu asansörler için maksimum 64 kata kadar gitmek için izin en fazla 8 SM-03 araç komut panoları destekler. Buna ek olarak, araç denetleyici kurulu kapı açma ve kapama düğmeleri için bağlantı portları vardır ve ışık perdesi emniyet koruma fonksiyonu ve güvenlik dokunmatik panel anahtarı ile tasarlanmıştır.
  1. Araç Komuta Kutusu1. Bu araba komut kurulu SM-02 serisi kabin kontrol devresi ile birlikte kullanılır. 2. SM-03-D serisi tek parça maksimum 8 katlı bina için uygundur. 3. SM-03-E serisi tek parça maksimum 16 katlı bina için geçerlidir. STEP bir Çin tabanlı otomobil komuta kurulu üreticisi ve tedarikçisi konumundadır. Firmamız aynı zamanda entegre tam seri VVVF kontrol kabini, seri çağrı panosu, asansör entegre sürücü ve denetleyici, asansör İnvertör ve daha fazlasını sağlar.
  1. Gösterge Kurulu, Çağrı Yönetim KutusuFirmamız ağırlıklı seri gösterge panosu ve paralel gösterge kurulu sınıflandırılır gösterge kurulu sunar. Seri gösterge panoları Mevcut renkler mavi, turuncu, kırmızı, vb gösterge panosu mevcut zemin ve yönünü gösterecek bir kaydırma ekran fonksiyonu, yanı sıra aşırı yük, tam yük, muayene modu olarak asansör statüye sahiptir vs.
  1. Asansör Grubu Kontrol SistemiSTEP Çin'de kurulu üreticisi çağırarak, özel bir gösterge kartıdır. Biz de ana denetleyici kurulu, asansör grup kontrol sistemi, asansör İnverter, tam seri VVVF kontrol kabini, ve daha Asansör sağlarlar.
  1. Uzaktan Asansör İzleme SistemiGPRS liman ve BA port, GPRS uzaktan izleme fonksiyonu ve akıllı bina otomasyon fonksiyonu ile yapılandırılan bizim uzaktan asansör yönetim sistemine isteğe bağlıdır. Bu uzaktan asansör izleme sistemi mevcut diğer isteğe bağlı fonksiyonlar ve yapılandırmaları internet uzaktan izleme ve akıllı emlak güvenlik sistemi ve kapı güvenlik sistemini destekleyen giriş bağlantı noktası bulunur.
  1. Asansör Kontrol KabiniÇin'de profesyonel bir asansör kumanda kabini üreticisi olarak, STEP da diğerleri arasında ana kontrolör kartını, liman vinci 4 bölgeli İnverter, asansör İnverter ve asansör grup kontrol sistemi, asansör sağlar.
  1. Yürüyen merdiven Kontrol Sistemi, Yürüyen Merdiven Kontrol KabiniÇin'deki deneyimli bir yürüyen merdiven kontrol sistemi ve yürüyen merdiven kontrol kabini üreticisi. Biz de yürüyen merdiven invertör, asansör kontrol sistemi ve asansör grup kontrol sistemi, diğer ilgili ürünleri imalatı vb.
  1. Asansör DüğmesBizim asansör düğmesi birkaç isim EB218, EB418A, EB420, EB960 dahil olmak üzere modellerin çeşitliliği, mevcuttur. Asansör düğmeye her model, biz bizim asansör düğmeleri üretmek müşterilere çeşitli taleplerine uygun amacıyla vb çağrı düğmesine, yukarı ve aşağı yön tuşunu, açık ve kapalı kapı düğmesi, alarm düğmesi ve interkom düğmesi, iniş farklı türde sınıflandırılır kırmızı yakut, moda turuncu, parlak sarı, yeşim yeşili, okyanus mavisi ve fildişi beyaz olmak üzere seçilebilir aydınlatma renkleri. Asansör düğmesinin her model hakkında detaylı bilgi şunlardır.
  1. Asansör COP, Asansör LOPBizim asansör kabin işletim paneli ve asansör iniş operasyonu panel modellerinin çeşitliliği ayrılır. Asansör COP tüm modeller ve yedi bölüm kodu, BCD kodu ve seri haberleşme yöntemleri ile LOP destek sinyal girişi Asansör. Böyle Aşırı, Yangın Kontrol, tam yükte, Stop, olarak ve Teftiş yılında asansör COP ve asansör lop, asansör durumu ile, araba ve salonda görüntülenebilir. Asansör iniş işletim paneli simpleks ve dubleks bağlantı yöntemleri ile uyumludur.
  1. Sabit Kablolama ve kılıfsız kabloTesti Yanan: IEC60332-1 tarafından belirlenen tek kablo dikey yanma testi için gereksinimlerine uygundur. 20 ° C'de İletken DC Direnci: ~ 4-1998 ve JB8734.3: GB3956.-1997 (1978 IEC228) ile uyumludur 70 ° C'de İzolasyon Direnci: ve JB8734.3.4-1998: GB5023.3-2008 (1985 IDT IEC227-3) ile uyumludur Bitmiş Ürün Gerilim Testi Dayanımı: 300 / 300V: 1.5kV (AC) / 5dk, hiçbir arıza; 300 / 500V: 2.0KV (AC) / 5dk, hiçbir arıza;
  1. PVC İzoleli Yumuşak Kablosu (5 Çekirdek veya 5 altında)Yalıtımİç Renk: GB5023.5-2008 ile uyumludur (IEC227-5: 1985) Kılıf Malzeme ve Renk: Yüksek kaliteli kurşunsuz PVC yumuşak kılıf; gri (ya da siyah) Testi Yanan: IEC60332-1 tarafından belirlenen tek kablo dikey yanma testi için gereksinimlerine uygundur. 20 ° C'de İletken DC Direnci: GB / T3956-1997 (IEC228) şartı ile uyumludur 70 ° C'de İzolasyon Direnci: withGB5023.5-2008 (IDT IEC227-5: 1985) uyumludur gereksinimi 2.0KV (AC) / 5 dk, hiçbir arıza: Mamul Gerilimi Test Dayanma
  1. PVC İzoleli Yumuşak Kablosu (6 Çekirdek veya 6 yukarıda)

   Yalıtım İç Renk: Baskılı numaraları ile çeşitli renkler Kılıf Malzeme ve PVC İzoleli Yumuşak Kablo Renk: Yüksek kalite kurşunsuz PVC yumuşak kılıf; gri (ya da siyah)

  1. Esnek Asansör Kablo (24 Çekirdek veya 24 altında)Kılıf Malzeme ve Renk: Yüksek kaliteli soğuk geçirmez ve kurşunsuz elastik PVC malzemeden, gri (ya da siyah)
   Testi Yanan: IEC60332-1 tarafından belirlenen tek kablo dikey yanma testi için gereksinimlerine uygundur.
  1. Esnek Asansör Kablo (25 Çekirdek veya 25 üstü)Kılıf Malzeme ve Renk: Yüksek kaliteli soğuk geçirmez ve kurşunsuz elastik PVC gri (ya da siyah)
   Testi Yanan: IEC 60332-1 tarafından belirlenen tek kablo dikey yanma testi için gereksinimlerine uygundur.
   20 ° C'de İletken DC Direnci: ~ 4-1998 ve JB8734.3: GB3956.-1997 (1978 IEC228) ile uyumludur
   70 ° C'de İzolasyon Direnci: GB5023.3-2008 ile uyumludur (IEC227-3 idt: 1985)
  1. Esnek Asansör Kablo (25 Çekirdek veya 25 üstü)Özelleştirilmiş asansör kablosu hiçbir sabit şartname veya modeli vardır. Koaksiyel kablo, video ya da ses kablosu, fiber optik kablo, klima için güç kablosu vb olarak hizmet veren bazı özel fonksiyonlara sahip müşterinin gereksinimlerine göre tasarlanmış ve imal edilebilir
  1. Yağa Dayanıklı PVC İzoleli Yumuşak TelKılıf Malzeme: 60227IEC74 (RVVYP): Yüksek kaliteli kurşunsuz ve yağa dayanıklı PVC yumuşak kılıf; RVVP: Yüksek kaliteli kurşunsuz PVC yumuşak kılıf
  1. Dalgıç pompa için Yağa Dayanıklı ve su geçirmez kabloKılıf Malzeme ve Renk: ücretsiz Yüksek kaliteli kurşun, su geçirmez ve soğuğa dayanıklı, elastik PVC malzemeden, siyah renk Testi Yanan: IEC60332-1 tarafından belirlenen tek kablo dikey yanma testi için gereksinimlerine uygundur.
  1. İnvertör Yumuşak Kabloİletken Malzeme: Anaerobik yumuşak bakır tel (veya kalay yumuşak bakır tel)
   Yalıtım Malzemesi: BP-VVRP: Yüksek kaliteli kurşunsuz PVC yumuşak yalıtımı; DWBP-YJERP: Düşük duman ve halojen
   içermeyen çapraz bağlanmış poliolefin yalıtım malzemesi

STEP Çin merkezli profesyonel bir frekans dönüştürücü ve asansör kontrolör üreticisidir. Ürünlerimiz fan İnverter, su pompası İnverter, asansör İnverter, genel vektör İnverter, asansör grup kontrol sistemi, asansör kontrol kabini, ve çok daha fazlasını içerir.

İleri üretim teknikleri ve uluslararası üretim ekipmanları, yanı sıra tam bir kalite yönetim sistemi, bizim ürün kalitesini garanti etmek yardımcı olur. Biz bir asansör kontrol kabini üretim atölyesi, yüksek ve alçak gerilim invertör üretim atölyeleri ve üç SMT üretim hatları var. Biz Amerika, Almanya, Singapur, Japonya ve Tayvan, Çin bizim asansör İnverter ve diğer asansör kontrol sistemi ürünleri imalatında kullanılan üretim ekipmanları kazanır. Bizim frekans çevirici montaj hatları seçmek ve otomatik malzeme teslim edebiliyoruz. Her satırda 0.4 kW-55KW asansör inverterler, servo sürücü ve vektör İnverter monte edebilirsiniz, ve ekleme veya bazı istasyonları kaldırılarak farklı model ve frekans inverter türleri üretmek için kullanılabilir. Şimdi, her montaj hattı bize her gün AC sürücünün 80 adet üretmesini sağlar.

Kalite ve güvenilir performans sağlamak amacıyla asansör entegre sürücü ve kontrolör, vinç invertör, asansör invertor vb, bizim montaj hatları, yüksek performanslı test ekipmanları ve test yazılımı var. göstermek için, servo sürücü, asansör kontrol kabini, ve diğer ürünler sadece kalifiye frekans invertör ve asansör kumanda ürünleri ulaşmasını sağlamak için, diğerleri arasında EMC testi, statik test, termal darbe testi, tork testi ve paket düşme testi, verilen müşterilerimiz. Buna ek olarak, STEP kalite kontrol departmanı sadece nitelikli hammadde kullanılmaktadır olmasını sağlar ve her üretim süreci kusurlu ürünlerin önlemek için sıkı kalite kontrol uğrar. Çabalarımız sayesinde, STEP ISO9001 ve ISO14001 sertifikası aldı ve bizim asansör kontrol sistemleri CE, CSA ve EN-81 sertifikasına sahiptir.

Elektrik bileşenleri ve parçalarının maliyeti üretim maliyetini belirler. üretim maliyetini, STEP satın alma departmanı, kalite kontrol departmanı, finans departmanı ve yönetim personel azaltmak amacıyla bir Hammadde Kalite Standardı ve Satın Alma Prosedürü kurduk. Bu, STEP en iyi tedarikçileri seçmenize olanak verir, böylece en rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli hammadde ve bileşenler elde etmemizi. Bu arada, biz de teknik iyileştirmeler yoluyla üretim verimliliğini artırmak için çaba harcıyoruz. Bu bize müşterilerimize ekonomik asansör İnverter, su pompası İnverter ve asansör kontrolör ürünler sunmak için izin verir.

Çin ve Almanya daki araştırma ve geliştirme merkezleri ve üretim üslerinden, hızlı bir şekilde Almanya, İngiltere, Danimarka, Kanada, Japonya, Brezilya, Şili, Singapur, Avustralya,Hindistan, Suudi Arabistan, Türkiye vb. da dahil olmak üzere 30'u aşkın ülkeye, bizim frekans dönüştürücü ve yürüyen merdiven denetleyicisi ihraç edebiliyoruz, Hong Kong ve Almanya'da bağlı ortaklıklara ek olarak, Hindistan, Rusya ve Brezilya'da ofislerimiz var. Biz kişisel teknik destek ve hizmet sunmak için sitemizde satış ve teknik personeli müşterilerimize gönderiyoruz.