Uzaktan Asansör İzleme Sistemi

Karakteristik
1. Bizim uzaktan asansör izleme sistemi, 32-bit yüksek performanslı endüstriyel sınıf ARM denetleyicisi ile yapılandırılmıştır.

2. Aynı zamanda tamamen 4 yönlü bağımsız elektrik izole CAN Otobüs bağlantı noktası ve 1-arada bağımsız elektrik izole RS485 portu ile tasarlanmıştır. CAN Otobüs bağlantı noktası sayesinde, sistemi kontrol bu asansör daha az iletişim kabloları ihtiyacı ve basit kablolama sahiptir.

3. Bizim uzaktan asansör izleme ekipmanları 8000V elektrostatik girişim ve 4000V elektromanyetik girişime karşı yeteneğine sahiptir.

Fonksiyonlar
1. Bu asansör denetleme ve kontrol sistemi, akıllı bilgisayar yazılımı tarafından belirlenen çoklu seviye yetkili yönetim modlarını destekler. Bu kontrol ve izleme odasında asansör ayarlamak için operatöre izin verir. Bu sistem gerçek zamanlı arıza alarmı ve akıllı arıza bilgi raporlama fonksiyonu ile tasarlanmış olduğundan asansör ile yanlış bir şey olduğunda, operatör hatası ve bir kerede sebeplerini bilecek. güçlü bir izleme kapasitesine sahip bu sistem, aynı zamanda bireysel asansörlerin 100 setleri yönetmek mümkün değildir.

2. GPRS liman ve BA port, GPRS uzaktan izleme fonksiyonu ve akıllı bina otomasyon fonksiyonu ile yapılandırılan bizim uzaktan asansör yönetim sistemine isteğe bağlıdır. Bu uzaktan asansör izleme sistemi mevcut diğer isteğe bağlı fonksiyonlar ve yapılandırmaları internet uzaktan izleme ve akıllı emlak güvenlik sistemi ve kapı güvenlik sistemini destekleyen giriş bağlantı noktası bulunur.

Diğer Ürünler
  1. Tam Seri DCVV Kontrol Kabini
  2. Tam Seri DCVV Kontrol Kabini

   Elektrikli sürücü İngiliz CT tarafından üretilen bir MENTOR II DCVV hız regülatörü kullanır ve jeneratör seti için gerek yoktur. Motorun fırça gerilimi değiştirerek, motor hızı modüle edilebilir. Bu nedenle, DCVV kontrol kabinine tarafından kontrol edilen bir asansör rahat bir his, gelişmiş çalışma verimliliği ve düşük enerji tüketimi sunuyor. Tam seri DCVV kontrol kabini, bir emme devresi ve büyük ölçüde çalışma gürültüsünü azaltmak için bir DC reaktörü kullanır. Bizim kontrol kabini DC asansörlerin farklı türleri için uygundur.

  1. Paralel Hidrolik Asansör Kontrol Kabini
  2. Paralel Hidrolik Asansör Kontrol Kabini

   Paralel hidrolik asansör kontrol panosunun kontrol fonksiyonu bizim SM-01-DP paralel asansör kumanda panosu tarafından yürütülmektedir. Kontrol kabini tam paralel iletişimi uygular ve alçak hidrolik tahrikli kargo asansörler için uygundur.

Geribildirim formu