Enerji Yeniden jeneratör

Özellikler
1. Bizim enerji rejeneratör elektrik şebekesi gerilimi izlemek için yüksek hızlı DSP yongaları benimser. Böylece bu ürün, yüksek verimlilik ve elektrik şebekesi küçük geribildirim etkisi vardır. Ulusal ve endüstriyel standartlara uygun bir üründür.

2. Faz genlik kontrol algoritması ve PWM teknolojisi bu enerji rejenerasyon cihazda istihdam edilmektedir.

3. IGBT yüksek hız anahtarı bileşenleri daha az anahtar kaybı ve yüksek çalışma verimliliği sağlar.

4. Şebekeye geri beslenen akım sinüs dalga ile gelir ve mevcut toplam harmonik bozulma% 5'ten azdır.

5. Izgara tarafı akımının güç faktörü ayarlanabilir ve enerji rejeneratörün mevcut geribildirim arabağlantı cihaz negatif güç faktörü ile çalışabiliyor.

6. Bizim enerji rejenerasyon ekipmanı böylece çeşitli yerlerde için geçerlidir, özel bir transformatör olmadan çalışabilir.

7. Bu ürün frenleme helikopter gerekmez ve işletme güvenliğini artırmak için bir fren direnci ile monte edilecek izin verilir.

8. Bizim enerji üreten ekipman son derece darbe direnci, düşük demir çekirdek kaybı ve uzun ömürlü özel bir elektrik reaktörü benimser.

9. İdeal akım kaynağı özelliği, kumanda sisteminin enerjisi geri kazanımı sağlamak için, bir çok üniteli paralel düzenleme halinde oluşturulabilir kolaydır.

10. Ürettiğimiz enerji yenileyici gibi sıcaklık koruması ve anormal güç şebekesi voltaj koruması akım koruması, kısa devre koruması, aşırı olarak çoklu koruma fonksiyonları ile tasarlanmıştır.

11. Hızlı dinamik tepki ile, bu enerji üreten cihaz kısa bir süre içinde çıktısını alabilirsiniz büyük akım.

12. Cebri hava soğutma için uzun ömürlü bilyalı rulman fanları düşük çalışma sıcaklığı ve yüksek çalışma verimliliğine sahip bütün cihaz izin ürünümüz kullanılmaktadır.

Diğer Ürünler
  1. Asansör İnvertör
  2. Asansör İnvertör

   AS320 asansör invertör özellikle asansörler için yeni geliştirilen frekans invertörlü bir türüdür. Motor sürüş, yüksek performanslı karmaşık programlanabilir mantık cihazının (CPLD), ve gelişmiş güç modülü için 32-bit CPU'ya ile tasarlanmıştır. Bu arada, asansör invertör uluslararası ileri kapalı çevrim vektör kontrol teknolojisine dayalı tasarlanmış ve V / F kontrol, sensörsüz vektör kontrolü.

  1. Yürüyen Merdiven Tümleşik Sürücü ve Denetleyici
  2. Yürüyen Merdiven Tümleşik Sürücü ve Denetleyici

   Adından da anlaşıldığı üzere, AS330 yürüyen merdiven entegre sürücü ve denetleyici bir yürüyen merdiven sürücü ve bir yürüyen merdiven kontrolörünün bir kombinasyonudur. Bu anti-parazit özelliği ve en yüksek endüstriyel tasarım standardını aşan tasarımı ile geliyor ve kompakt yapısı, küçük boyutu, birkaç tel bağlantısı ve yüksek güvenilirlik sunmaktadır. Aynı zamanda işletme ve ekonomik kolaydır.

Geribildirim formu