Asansör Parçaları

    1. Asansör Düğmes Bizim asansör düğmesi birkaç isim EB218, EB418A, EB420, EB960 dahil olmak üzere modellerin çeşitliliği, mevcuttur. Asansör düğmeye her model, biz bizim asansör düğmeleri üretmek müşterilere çeşitli taleplerine uygun amacıyla vb çağrı düğmesine, yukarı ve aşağı yön tuşunu, açık ve kapalı kapı düğmesi, alarm düğmesi ve interkom düğmesi, iniş farklı türde sınıflandırılır kırmızı yakut, moda turuncu, parlak sarı, yeşim yeşili, okyanus mavisi ve fildişi beyaz olmak üzere seçilebilir aydınlatma renkleri. Asansör düğmesinin her model hakkında detaylı bilgi şunlardır.
    1. Asansör COP, Asansör LOP Bizim asansör kabin işletim paneli ve asansör iniş operasyonu panel modellerinin çeşitliliği ayrılır. Asansör COP tüm modeller ve yedi bölüm kodu, BCD kodu ve seri haberleşme yöntemleri ile LOP destek sinyal girişi Asansör. Böyle Aşırı, Yangın Kontrol, tam yükte, Stop, olarak ve Teftiş yılında asansör COP ve asansör lop, asansör durumu ile, araba ve salonda görüntülenebilir. Asansör iniş işletim paneli simpleks ve dubleks bağlantı yöntemleri ile uyumludur.

Biz asansör düğmesi, asansör COP ve asansör lop olmak üzere asansör parçaları farklı türde sunabilir. Detaylı bilgi belirli ürün sayfalarında verilmiştir. Sık görülen asansör bölümü de böylece asansör kablosu, gösterge ışığı, acil ışık ve içerir. Çin'de bir asansör kontrol sistemi ve asansör parçaları üreticisi olarak, biz dünya çapında üreticileri asansör asansör parçası ve kontrol sisteminin geniş bir yelpazede sunabilir.