Esnek Asansör Kablo (25 Çekirdek veya 25 üstü)

Özelleştirilmiş asansör kablosu hiçbir sabit şartname veya modeli vardır. Koaksiyel kablo, video ya da ses kablosu, fiber optik kablo, klima için güç kablosu vb olarak hizmet veren bazı özel fonksiyonlara sahip müşterinin gereksinimlerine göre tasarlanmış ve imal edilebilir

Kalkan Kablo Kurulum Talimatları
1. Kontrol paneli kabine düzgün toprağa bağlı olduğu içinde emin tüm ekipmanı olun. kısa ve kalın topraklama kablosu uygun topraklama noktası veya toprak barasına bağlanmalıdır.

2. Kılıflı özel asansör kablosu genellikle yüksek frekanslı güç iletimi altında düşük empedansı (örneğin metal örgü gibi) düz iletken kullanmaktadır.

3. Güç kablosu elektromanyetik dalga radyasyonu ve iletim dizginlemek için ekranlı olmalıdır. Aynı zamanda, koruyucu tabakanın transfer empedansı dikkate alınması gerekmektedir.

4.Elektromanyetik kavrama neden iletim telleri arasındaki girişimi en aza indirmek, böylece kontrol kablosu bükümlü çift kalkan kablo istihdam edilmelidir. Karmaşık ileri teknoloji ile üretilmiş Özelleştirilmiş asansör kablo tel çiftleri zayıf arasındaki arayüzü yaparak, daha eşit büküm mesafesine sahip olacak.

5. Analog sinyal iletim kablosu çift kalkan bükülü kablo olmalıdır. Farklı analog sinyaller iletim kabloları arasındaki girişimi en aza indirmek için, bağımsız kalkan tabakaları ile ayrılmış tellerle aktarılmalıdır.

6. Alçak gerilim dijital sinyal iletim kablosu çift kalkan büküm çift kablo veya tek shied büküm çift kablo olabilir. çift ​​kalkan büküm çift kablo daha iyi bir seçim olsa.

Tel Düzenleme Talimatı
1. Analog sinyal ve dijital sinyal ayrı tellerden tarafından iletilen edilmelidir. Don 24V / DC ve 115 / 230V / AC single aktarmak için aynı kablosu kullanmayın.

2. Elektrik kablosu 500 mm, minimum aralık mesafesi ile diğer asansör kablolarından ayrı düzenlenebilir olmalı ve uzun bir mesafe diğer kablolar ile paralel bir hatta düzenlenmiş olması gerekir.

3. Kontrol kablosu ve güç kablosu birbirine çapraz onlar doğru açıyla düzenlenmelidir. kontrol sistemi için topraklama güç sistemi için tel ve ayrılmalıdır. Bu arada, güç kablosu ve kontrol kablosu kalkan tabakası yükleme panelinde sabit olmalıdır.

Ana parametreler
Ürün Standart:
Asansör kablosu: GB5023.6-2008 (IEC227-6) ve CNCA-01C-002: 2007;
Video kablosu: GB / T14864-1993;
İletişim kablosu: YD / T322-1984;
Haberleşme optik kablo: YD / T1258-2003
Kablo Model: TVVBP; TVVBPG; TVVBG = O TVVBPG-O
Voltaj: 300 / 500V
Kablo Tipi: İletişim, video, optik birimleri ile Asansör seyahat kablosu
Çalışma Sıcaklığı: -0 ° C ~ 40 ° C (. Maksimum iletkenin izin sıcaklığı 70 ° C)
İletken Sınıfı: Sınıf 5
İletken Malzeme: Anaerobik yumuşak bakır tel
Yalıtım Malzemesi: Yüksek kaliteli kurşunsuz PVC yumuşak yalıtım malzemesi
Yalıtım İç Renk: baskılı numaraları ile çeşitli renkler
Kılıf Malzeme ve Renk: Yüksek kaliteli soğuğa dayanıklı ve kurşunsuz elastik PVC gri (ya da siyah)
Testi Yanan: IEC60332-1 tarafından belirlenen tek kablo dikey yanma testi için gereksinimlerine uygundur.
20 ° C'de İletken DC Direnci: GB / T3956-1997 (IEC228) ile uyumludur
70 ° C'de İzolasyon Direnci: 2007:-002 CNCA-01C GB5023.6-2008 (IEC227-6) ile uyumludur
Bitmiş Ürün Gerilim Testi Dayanım: 300 / 500V: 2.0KV (AC) / 5 dk, hiçbir arıza
Bitmiş Ürün Mekanik Özellikleri:
Ücretsiz süspansiyon uzunluğu: ≤80m;
yüksekliği Seyahat: ≤160m;
Nominal hız: ≤4.0m / s;
Ücretsiz bükme çapı: ≤700mm;
Asgari bükme çapı: Kablo kalınlığı 8 kez;
Esneklik testi:> 30.000 kez (Kırık devre veya kısa devre yalıtım çekirdek oluşur.)
Kurşunsuz Çevresel Performans: Bizim özelleştirilmiş asansör kablosu ağır metal element içeriği tamamen AB RoHS şartnameye uyumludur.

Not: Nominal devir sayısı 4.0M / s-10.0m / sn aralığı içinde ve serbest süspansiyon uzunluğu 80m aştığında, galvanizli çelik tel ya da fiber tel takviyeli bileşeni ölçüye asansör kabloları eklenmelidir. Fiber optik kablo asansör güçlendirilmiş bileşenleri ile monte edilmelidir.

Diğer Ürünler
Geribildirim formu