Frekans invertör AC Sürücü

  1. Enerji Yeniden jeneratör Bizim enerji rejeneratör elektrik şebekesi gerilimi izlemek için yüksek hızlı DSP yongaları benimser. Böylece bu ürün, yüksek verimlilik ve elektrik şebekesi küçük geribildirim etkisi vardır. Ulusal ve endüstriyel standartlara uygun bir üründür. 2. Faz genlik kontrol algoritması ve PWM teknolojisi bu enerji rejenerasyon cihazda istihdam edilmektedir.
  1. Asansör İnvertör AS320 asansör invertör özellikle asansörler için yeni geliştirilen frekans invertörlü bir türüdür. Motor sürüş, yüksek performanslı karmaşık programlanabilir mantık cihazının (CPLD), ve gelişmiş güç modülü için 32-bit CPU'ya ile tasarlanmıştır. Bu arada, asansör invertör uluslararası ileri kapalı çevrim vektör kontrol teknolojisine dayalı tasarlanmış ve V / F kontrol, sensörsüz vektör kontrolü.
  1. Yürüyen Merdiven Tümleşik Sürücü ve Denetleyici Adından da anlaşıldığı üzere, AS330 yürüyen merdiven entegre sürücü ve denetleyici bir yürüyen merdiven sürücü ve bir yürüyen merdiven kontrolörünün bir kombinasyonudur. Bu anti-parazit özelliği ve en yüksek endüstriyel tasarım standardını aşan tasarımı ile geliyor ve kompakt yapısı, küçük boyutu, birkaç tel bağlantısı ve yüksek güvenilirlik sunmaktadır. Aynı zamanda işletme ve ekonomik kolaydır.
  1. Asansör Tümleşik Sürücü ve Denetleyici AS380 asansör entegre sürücü ve denetleyici, asansörler 'güvenlik ve güvenilirlik, asansör operasyon doğal özellikleri ve asansörlerin potansiyel enerji yükü karakteristikleri gibi faktörlerin, çeşitli tasarlarken, dikkate alınır. Değişken frekans hız regülasyon teknolojisi ve asansör kontrol teknolojisine dayalı tasarlanan asansör entegre sürücü ve denetleyici bir asansör sürücü ve bir asansör kontrolörün ideal bir kombinasyonudur. Onun çift 32-bit gömülü mikroişlemci birimi hem asansör işletme ve motor tahrik işlevlerini tamamlamak için olanak sağlar. Birden fazla asansör çalışma fonksiyonları müşterilerin farklı uygulama gereksinimlerini tatmin edebilir.
  1. Genel Vektör İnvertör AS500 genel vektör invertör pazar taleplerini karşılamak için tasarlanmış yeni geliştirilmiş frekans çevirici olduğunu. Bu uluslararası ileri hız sensörsüz vektör kontrol teknolojisine dayalı tasarlanmış, çevrim vektör kontrolü ve tork kontrol teknolojisi kapattı.İleri sürüş teknolojilerine dayalı tasarlanan vektör çevirici böyle bir indüksiyon veya asenkron motor, kalıcı manyetik senkron çekiş motor.
  1. Vinç İnvertör Kaldırma invertör ortak asenkron motorlar ve değişken frekanslı motorların kontrolü için kullanılan ve kaldırma, çeviri ve böyle gezer vinç, konteyner vinç, kargo vinç, ve daha fazlası gibi endüstriyel kaldırma ekipmanlarının dönme fonksiyonu kontrolü için idealdir edilebilir. Başarıyla kağıt yapımı, metalurji, madencilik, çimento, kimya, petrol ve doğal gaz sektörlerinde uygulamalar bulmuştur.
  1. Harbor Vinç 4-Quadrant İnvertör 4 bölgeli invertör portal vinçler, konteyner vinci, ve kargo vinç çeşitli diğer türleri de dahil olmak üzere liman vinçleri farklı türleri için tasarlanmıştır. Ayrıca, kağıt yapımında, metalürji, madencilik, çimento üretimi, kimyasal, doğal gaz, petrol ve daha sanayi, örneğin, işlem kontrol alanlarında kullanılabilir. liman vinci 4 bölgeli invertör özelleştirilebilir. Geniş güç ve gerilim aralığı ile karakterize, ve programlanabilir, bu yüzden çeşitli uygulama taleplerini karşılamak mümkün olduğunu.
  1. Entegre Asansör Kontrol Kabini a. Bu entegre asansör kumanda durumda ikili soğutma sistemleri ve geniş giriş gerilim aralığı ile tasarlanmıştır. Aynı zamanda yüksek hassasiyetli akım algılama ve koruma tertibatı yanı sıra kapsamlı güç kaynağı koruma cihazı ile birlikte geliyor. Buna ek olarak, bu entegre asansör kontrol kabini neme ve toza karşı dayanıklıdır. b. Ana kablo ana kart ve hataları azaltmak için sürücü bağlamak için kullanılır. c. Firmamız ürün kalitesini sağlamak için CSA ve UL tanık laboratuvarı tarafından onaylanmış bir laboratuvara sahiptir. d. Bizim entegre asansör kumanda kutusuna kullanmak bileşenler güvenilir bileşen tedarikçileri vardır.

Bir frekans çevirici ya da AC sürücü daha yaygın bir değişken frekanslı sürücü ya da sadece VFD olarak bilinir. Bu inverter teknolojisi ve mikroelektronik teknolojisine dayalı tasarlanmış elektrik enerjisi kontrol ekipmanlarının bir parçasıdır. frekans çevirici motorun güç frekansını kontrol ederek bir AC motor kontrol etmek için tasarlanmıştır.

Bizim frekans dönüştürücü veya AC sürücü ağırlıklı bir doğrultucu, filtre, invertör, frenleme ünitesinin, tahrik ünitesi, algılama ünitesi ve mikro-işlem ünitesi oluşmaktadır. Böyle vb aşırı akım koruması, aşırı gerilim koruma ve aşırı yük koruması gibi koruma fonksiyonları, çeşitli su pompası, asansör ve diğer makine sağlar

Çin'deki özel bir frekans çevirici üreticisi ve tedarikçisi olarak, STEP enerji rejeneratör, yüksek gerilim invertör, asansör invertör, tam seri VVVF kontrol kabini, ve daha fazlasını içeren, çok geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.