Asansör Ana Kontrol Kurulu

  1. 32-bit Standart Seri Ana Ana denetleyici kurulu 32-bit endüstriyel ARM işlemci ile donatılmış ve geliştirilmiş sistem güvenliğini sağlamak için çift CPU ile geliyor. Bu güçlü anti-parazit ve anti-statik özellikleri sunmaktadır ve temas test 8000V kadar deşarj geçti. 32-bit standart seri ana kontrol kartının EN 81 ve GB 7588 güvenlik kurallarına uygun olarak imal ve ticari binalar ve 64 kata kadar konut binalarda asansörlerin kontrolü için idealdir. Bu, pürüzsüz kararlı, doğru ve rahat asansör çalışan sağlamaya yardımcı olur. Maksimum asansör hızı 4m / s kadardır.
  1. 32-bit Asansör Kontrol Kurulu 1. CAN Otobüs seri haberleşme yöntemi ticari asansör ana kontrol paneline uygulanır. 2. Analog hız ön ayar ve çok hızlı ön ayar modları bizim 32-bit asansör kontrol paneline mevcuttur. 3. Bu asansör kontrolör paneli diferansiyel, açık kollektör ve push-pull encoder ile uyumludur. 4. Ürün dubleks kontrol ve grup kontrol fonksiyonu, yük tartma tazminat fonksiyonu, asansör IC kart yönetimi fonksiyonu, ilçe izleme fonksiyonu ve uzaktan izleme fonksiyonu ile birlikte geliyor. 5. Bizim asansör kontrol devre tri-araba kapı açma destekler ve STEP standart el operatörü kumanda edilebilir.
  1. 32-bit Yüksek Performans Seri Ana Kontrol Kurulu 32-bit yüksek performanslı seri ana kontrol kartının EN 81 ve GB 7588 güvenlik standartlarını uygun olarak imal ve ticari asansör ve konut asansör kontrolü için idealdir. Bu asansörler 64 katlı arasında 6.3m / s maksimum hızda çalışmasına olanak sağlar. LCD operasyon paneli ile, 32-bit seri ana kontrol kartının sistem durumunu ve parametrelerini gösterir ve asansör operasyon eğrisinin gerçek zamanlı görüntü sunabilir. Buna ek olarak, üç kapılı asansör kontrol etmek için kullanılan ve asenkron motor ya da senkron motorun ya tarafından tahrik asansörlerin kontrolünü destekler.
  1. 16-Bit Serial Ana Kontrol Kurulu 16-bit seri ana kontrol kartının CAN otobüs iletişimi yöntemini kullanır, bu yüzden CAN-Otobüs bağlantı noktaları ile ağırlık dengelemesi sistemini destekler. Ayrıca, diferansiyel, açık kolektör ve çekme itme çıkışları ile kodlar ile uyumludur ve standart el asansör kontrolörleri STEP bağlanabilir. 20 asansör arıza kayıtlarını tutabilen, seri ana kontrol kartının asansör bakım kolaylaştırır.
  1. 16-bit Paralel Ana Kontrol Kurulu 16-bit paralel ana denetleyici kurulu, EN 81 ve GB 7588 güvenlik standartlarına uygun ve kargo asansörleri için ideal. Bu yüksek performanslı endüstriyel CPU ile tasarlanmış ve güçlü bir anti-elektromanyetik girişim ve anti-statik yetenekleri ile karakterizedir. Basınç yayı bağlantı yöntemini kullanarak terminalleri paralel ana denetleyici kurulu tel bağlantı basit ve kolay hale getirir.
  1. Ev Hidrolik Asansör Kumanda Kurulu Adından da anlaşılacağı gibi ev hidrolik asansör kumanda panosu, maksimum 5 katlı bir villa kadar kontrol hidrolik asansörler için kullanılır. Hidrolik asansör beyan hızının 0.5m / s daha fazla olmalıdır. hidrolik asansör denetleyici kurulu STEP standart el asansör kumanda ile birlikte kullanılır ve kontrol sinyalleri için paralel giriş yöntemi benimser edilebilir. Bu sistem hata ayıklama ve sistem durum göstergesi için kullanılabilecek bir çalışma paneli ile tasarlanmıştır. Ev hidrolik asansör kumanda panosu, asansör bakım uygun hale getirmek için maksimum 20 asansör arıza kayıtlarını tutmak mümkün değildir.
  1. Ev Asansör Kumanda Kurulu 1. Adından da anlaşılacağı gibi bu ev asansör kumanda panosu, özellikle ev asansör kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Maksimum 5 durak ve nominal hız 0.5m / s aşmayan asansör için geçerlidir. 2. Ev lift Bizim kontrol devresi paneli hidrolik sürücü benimser ve paralel sinyal girişi destekler. 3. Bu ürün gemide bir operatör ile donatılmıştır ve operatör incelenmesi ve sistem durumunu ayarlamak için kullanılır. Buna ek olarak, bizim STEP standart el operatör de bu ev asansör kumanda paneli için uygundur. 4. Evimiz asansör kumanda panosu asansör arıza kayıtları 20 adet kaydetmek mümkün değildir. 5. Bu ürün genişletilmiş fonksiyonları desteklemek için mükemmel bir yeteneği vardır ve CAN limanları ile tasarlanmıştır.

Bizim asansör ana denetleyici kurulu, yüksek performanslı 32-bit ARM işlemci ile tasarlanmış ve hassas hız sinyali, iyi güvenlik izleme performansı ve yüksek anti-parazit yeteneği, vb Ayrıca sunmaktadır, güçlü bir anti-elektromanyetik girişim ve anti ile geliyor statik yetenekleri. Bizim asansör ana denetleyici kartı yaygın birkaç isim, ticari asansörler, ev asansör ve villalar için hidrolik asansörlerin kontrolü için kullanılır.

STEP Çin'deki deneyimli bir asansör ana denetleyici kurulu üreticisi ve tedarikçisi olarak, biz de araba denetleyici pansiyon, tam seri VVVF kontrol kabini, fan İnvertör, su pompası İnverter ve daha fazlasını sunar.