16-Bit Serial Ana Kontrol Kurulu

16-bit seri ana kontrol kartının yüksek performanslı endüstriyel CPU ile tasarlanmış ve güçlü antistatik ve anti-elektromanyetik girişim yetenekleri vardır. Bu EN 81 ve GB 7588 güvenlik kurallarına uygundur. Konut asansörler 1.75m / s maksimum 32 katlar maksimum hızda çalışmasına olanak sağlar, ve asansör çekiş makine ya senkron motorlar veya senkron motorlar tarafından tahrik edilebilir. Seri ana denetleyici kurulu iki asansör dubleks kontrolünü destekler.

16-bit seri ana kontrol kartının CAN otobüs iletişimi yöntemini kullanır, bu yüzden CAN-Otobüs bağlantı noktaları ile ağırlık dengelemesi sistemini destekler. Ayrıca, diferansiyel, açık kolektör ve çekme itme çıkışları ile kodlar ile uyumludur ve standart el asansör kontrolörleri STEP bağlanabilir. 20 asansör arıza kayıtlarını tutabilen, seri ana kontrol kartının asansör bakım kolaylaştırır.

Fonksiyonlar
1. 16-bit seri ana kontrol kartının ticari asansör, konut asansör, hastane asansör ve gezi asansör için uygundur.
2. Asansör hızı 0.63 den 1.75 m / s olabilir.
3. 32 katlı binalar için uygundur
4. Senkron ve asenkron dişli çekiş makine Hem bizim ürün ile birlikte kullanılabilir.
5. CAN Otobüs seri haberleşme modu
6. Analog hız ve çoklu verilen hızlar
7. Farklı, açık-kollektör ile uyumlu ve push-pull kodlayıcılar
8. İkili ve grup kontrol fonksiyonu
9. 16-bit seri ana kontrol paneli üzerindeki 7 segment devreye arayüzü böylece bu ürün maliyet tasarrufu, diğer ek donanım olmadan asansör devreye gerçekleştirebilirsiniz.
10. Yük tartı kompanzasyon fonksiyonu
11.STEP standart el asansör kontrolörü
12. 20 asansör arıza kayıtlarını depolama kapasitesi
13. Düşük maliyetle için bu 16-bit seri ana kontrol kartının grup kontrolü ve izleme fonksiyonu olmadan tasarlanmıştır.
14. EN 81 ve GB 7588 ile Uyum, CE ve CSA sertifikalı

Bir Çin tabanlı 16-bit seri ana kontrol kartının üreticisi olarak, biz ana denetleyici kartını asansör sağlamak değil, aynı zamanda asansör grup kontrol sistemi, asansör kontrol kabini, asansör invertör ve asansör parçaları çeşitli tedarik değil.

İlgili ürünler
Diğer Ürünler
  1. 16-bit Paralel Ana Kontrol Kurulu
  2. 16-bit Paralel Ana Kontrol Kurulu

   16-bit paralel ana denetleyici kurulu, EN 81 ve GB 7588 güvenlik standartlarına uygun ve kargo asansörleri için ideal. Bu yüksek performanslı endüstriyel CPU ile tasarlanmış ve güçlü bir anti-elektromanyetik girişim ve anti-statik yetenekleri ile karakterizedir. Basınç yayı bağlantı yöntemini kullanarak terminalleri paralel ana denetleyici kurulu tel bağlantı basit ve kolay hale getirir.

  1. Ev Hidrolik Asansör Kumanda Kurulu
  2. Ev Hidrolik Asansör Kumanda Kurulu

   Adından da anlaşılacağı gibi ev hidrolik asansör kumanda panosu, maksimum 5 katlı bir villa kadar kontrol hidrolik asansörler için kullanılır. Hidrolik asansör beyan hızının 0.5m / s daha fazla olmalıdır. hidrolik asansör denetleyici kurulu STEP standart el asansör kumanda ile birlikte kullanılır ve kontrol sinyalleri için paralel giriş yöntemi benimser edilebilir. Bu sistem hata ayıklama ve sistem durum göstergesi için kullanılabilecek bir çalışma paneli ile tasarlanmıştır. Ev hidrolik asansör kumanda panosu, asansör bakım uygun hale getirmek için maksimum 20 asansör arıza kayıtlarını tutmak mümkün değildir.

Geribildirim formu