Shanghai YIXIN International Trade Co., Ltd.
Add.: Room 3503, CITIC Plaza, No.859, Kuzey Sichuan Cad., Şangay,Çin.
Posta Kodu: 200085
Tel.: +86-21-63931291
Fax: +86-21-63931223

1995 yılında kurulan Şanghay STEP Elektrik İşbirliği , Ulusal Yüksek teknoloji kuruluş, Ulusal Yenilikçi Şirket, Şanghay Fikri Mülkiyet Hakları Modeli Kurumsal, Şanghay Patent Modeli Kuruluş ve Şanghay Teknoloji Merkezi olduğunu.STEP müşteri memnuniyeti, bakıcı işçi gurur ulaşmak ve topluma fayda getirmek için çaba göstermektedir. Aralık 2010 yılında, STEP Shenzhen Borsasında halka arz yaptı. Stok Adı STEP ve Stok Kodu 002527 dir.

Şangay Sigriner STEP Elektrik Şirketi Ltd., Şanghay STEP Asansör Bileşenleri Şirketi Ltd., Şangay Step Elektrik Kablolar Şirketi Ltd.: Step Elektrik İşbirliği dahil olmak üzere araştırma ve geliştirme merkezleri, Çin ve Almanya hem de üretim üsleri ve Çin'de altı yan vardır Shanghai STEP Yazılım Teknoloji firması Ltd, Yixin (Shanghai) Uluslararası Ticaret şirketi Ltd, Hong Kong ADIM Uluslararası Elektrik Holdings company Ltd ve yurtdışı şirket, STEP Sigriner Elektronik GmbH.

STEP ulusal seviyede Doktora Sonrası Araştırma İstasyonu vardır. Firmamız aynı zamanda baskı ve yedi ulusal teknik standartlara revizyonu için sorumlu olduğunu ve 74 patent ve 29 yazılım telif vardır. Bizim invertör projesinin sanayileşme Ulusal Anahtar Teknoloji İnovasyon Fonu mali destek aldı ve Ulusal Meşale Programı (Çin ulusal proje cesaret verici teknoloji geliştirme) yer aldı. Bizim vektör invertör ve kontrol sistemi Ulusal Anahtar Yeni Ürünler olarak tespit edilmiştir ve Şanghay Bilim ve Teknoloji Buluş Ödülü ile onurlandırıldı edilmiş ve servo sürücü sistemi Şangay Bağımsız Yenilikçi Ürünü seçildi.

STEP endüstriyel otomasyon, elektrikli sürücü, yeni enerji, enerji tasarrufu ve çevre koruma konusunda uzmanlaşmış. Ürünlerimiz geniş ekipman imalat ve enerji tasarrufu ve yenileme projelerinde kullanılmaktadır. metalurji, çimento üretimi, CNC, enerji üretimi, güneş enerjisi ve rüzgar enerjisi üretimi, ambalaj, inşaat, ve daha fazlasını içeren endüstiriler, asansör, liman vinç, Kaldırma, kauçuk ve plastik işleme makineleri, madencilik ekipmanları, ve daha fazlası için ürünlerimizi tercih. STEP ürünleri öncelikle yüksek, orta ve düşük voltaj İnverter, entegre kontrolör, SVC ve SVG güç kompansatör, servo sürücü, asansör kontrol sistemi, asansör parçaları, asansör telleri ve kabloları bulunmaktadır. STEP Yazılım Teknoloji Şirketi Ltd, akıllı (uzaktan izleme de dahil olmak üzere) bu tür e-sipariş, ağ gibi yönetim yazılım ürünleri, ve bakım hizmetleri özelleştirilmiş vermeyi taahhüt eder. Yixin Uluslararası ilgili ithalat ve ihracat işletmelerinde ilgilenir.

STEP Ruh: dünyaya bakış; endüstriyi her zaman en iyi şekilde takip etmek. STEP Misyon: Müşterilerimiz için en iyi kontrolör, sürücü ve enerji tasarrufu sağlayan ürünler sağlayın topluma faydalı çalışanlara hizmet vermektedir. STEP Vizyon: Elektrik sektöründe bir dünya lideri, yüksek teknoloji kurumsal olmak.