1. Fan İnvertör, Su Pompası İnvertörAS160 frekans çevirici uygulaması göre fan invertör ve su pompası invertör olarak sınıflandırılır. Bizim su pompası invertör Sanayi ve sivil kullanım su pompaları için yeni geliştirilmiş bir AC sürücüdür.Sistem, işletme güvenliği sağlar Bizim fan invertör ve su pompası İnverter, başlarken kullanıcı adı ve şifre gereklidir. Bu arada, düşük endüktans otobüs de operasyon güvenliğini sağlamaya yardımcı olur.
    1. Servo SürücüAS210 servo tahrik servo motoru için bir kontrol anlamına gelir. Bir AC motor AC sürücü edilene servo motor ile aynı işleve sahiptir. Bizim servo sürücü yüksek frekans tepkisi sağlamak için çift DSP yonga setleri ile donatılmıştır. Çift DSP de servo sürücü karmaşık kontrol algoritması elde etmek için izin verir ve ağ, sayısallaştırılmış ve intelligentized mümkün kılar. Parametre ayarı ile, servo sürücü gibi tork kontrolü, hız kontrolü, konum kontrolü ve integral kontrol modları gibi esnek kontrol modları, ulaşmak mümkün değildir.
    1. İnşaat Asansör İnvertör inşaat asansör için bu frekans dönüştürücü çift termal tasarım benimser. Bu yüksek hassasiyetli akım algılama ve koruma tertibatı yanı sıra kapsamlı anahtarlama güç kaynağı koruma cihazı ile tasarlanmıştır.Ürettiğimiz inşaat asansör invertör geniş giriş gerilim aralığına sahiptir ve su ve toz geçirmez olduğunu. Ürünümüz CNAS tarafından akredite edilmiştir ve firmamız olan toplam değeri yirmi beş milyon CNY veya daha fazla olan UL laboratuvar imkanları vardır.
    1. Yüksek Gerilim İnvertörAS800 yüksek gerilim invertör enerji tasarrufu ve uluslararası gelişmiş elektrik, elektronik ve vektör kontrol teknolojilerine dayalı olarak tasarlanmış çevre dostu IGBT değişken frekans çevirici olduğunu. Nedeniyle pazar talebine göre yüksek gerilim inverter üzerindeki iyileştirme yapmak için çabalarımızı, üstün motor kontrol performansı ve büyük çevresel uyum sunuyor. Kapsamlı az enerji tüketimi elde edileceği şekilde.
    1. Asansör Kapı İnvertörIastar-S2 asansör kapısı invertör, onun adından da anlaşılacağı gibi, özellikle asansör kapısı kontrol ve aynı zamanda otomatik kapı kontrolü diğer türleri için bir frekans çevirici olduğunu. Bu vektör kontrolü ve V / F kontrol teknolojilerine dayalı olarak tasarlanmış, vb kompakt ve rasyonel bir yapıya, küçük boyutu, basit kablo bağlantısı ve kolay test ve devreye alma, sahiptir ayrıca kapıları ile uyumlu parametreler ile bir asansör kapısı İnvertör seçebilirsiniz Kullanıcılar böylece test kaçınarak ve sitede devreye. tasarlarken.

Shanghai YIXIN International Trade Co., Ltd.
Add.: Room 3503, CITIC Plaza, No.859, Kuzey Sichuan Cad., Şangay,Çin.
Posta Kodu: 200085
Tel.: +86-21-63931291
Fax: +86-21-63931223