Asansör Kapı İnvertör

Bu urun raflarimizdan kaldirilmistir ve bundan sonra da gelmeyecektir.

Iastar-S2 asansör kapısı invertör, onun adından da anlaşılacağı gibi, özellikle asansör kapısı kontrol ve aynı zamanda otomatik kapı kontrolü diğer türleri için bir frekans çevirici olduğunu. Bu vektör kontrolü ve V / F kontrol teknolojilerine dayalı olarak tasarlanmış, vb kompakt ve rasyonel bir yapıya, küçük boyutu, basit kablo bağlantısı ve kolay test ve devreye alma, sahiptir ayrıca kapıları ile uyumlu parametreler ile bir asansör kapısı İnvertör seçebilirsiniz Kullanıcılar böylece test kaçınarak ve sitede devreye. tasarlarken, biz son kullanıcıların çeşitli uygulama taleplerine en yüksek önem vermek, bu yüzden bizim asansör kapısı inverterler birden fazla işlevleri, basit kullanımı ve yüksek işletme güvenlik standartlarına sahip.

Asansör kapısı invertör tasarım avantajları ve işlevleri diğer bazı ayrıntılar şunlardır.
1. Akıllı güç modülü (IPM) donanım tasarımı ve gelişmiş kontrol sistemi asansör kapısı invertör sürekli ve güvenilir bir şekilde çalışmanıza olanak sağlar. CAN bus iletişimi garanti yüksek hız, güvenli ve güvenilir veri iletişimi. Buna ek olarak, geniş bir voltaj aralığında giriş ve otomatik voltaj regülasyonu fonksiyonu çeşitli ağır bir ortamda kullanılmak üzere inverteri sağlar.
2. Asansör kapısı invertör ayarlanabilir tork dengeleme yeteneği ile tasarlanmıştır. Bu nedenle, farklı ağırlığa sahip kapılar için geçerlidir. tasarım aynı zamanda ve asansörler dışında elde ederken, böylece yolcuların güvenliğini güvence hafif kapı açık ve kapalı sağlar. Bu arada, asansör kapısı invertör kapı kapama rotor kilitleme fonksiyonu ve yolcu sıkışmış önlemek için işlevi de dahil olmak üzere çok sayıda emniyet koruma fonksiyonları mevcuttur.
3. Bizim asansör kapısı invertör kapı genişliği kendi kendine öğrenme yeteneğini, 0.01Hz kadar isteğe bağlı PI denetleyici ve frekans çözünürlüğü ve açılan kapı ve kapalı kapının kurmak ve bağımsız olarak ayarlanabilir için tutma momentleri vardır. Yani, gelişmiş asansör kapısı hız ayar performansı ve konumlandırma hassasiyetle sağlanmaktadır.
4. Asansör kapısı invertör gibi hızlanma olarak asansör kapı açma ve kapama parametrelerini atama ve ayarlanması sayesinde vb fonksiyonel parametreler, motor parametrelerini, kapı açma ve kapama parametreleri, PI parametreleri, kontrol parametreleri ve arıza teşhis parametreleri de dahil olmak üzere 60 ayarlanabilir parametreleri vardır parametre ve yavaşlama parametresi, vs, asansör kapı invertör optimize sistem işletim eğrisi sunulabilir. Böylece, pürüzsüz ve düşük gürültü işletme ve düşük bakım sağlanmaktadır.
5. STEP asansör kapısı invertör enkoder kontrolü veya enkodersiz terminali kontrol ya destekler. uyumlu kodlayıcı çıkış tipleri açık kollektör, çekme-itme ve ayırıcı vardır.

Ana Özellikler
1. Asansör kapı kontrol performansı ile ilgili gereksinim dayanarak, asansör kapısı invertör vektör kontrol ve V / F kontrol teknolojisi benimser. PI parametre tablosu yer almaktadır. 0.01Hz kadar yüksek frekans çözünürlüğü ile, hız kontrol performansı ve kapı operatörü konumsal doğruluğu burada geliştirilmiştir.
2. IPM birlikte gelişmiş kontrol teknolojisi ile, asansör kapısı inverter istikrarlı ve güvenilir operasyon için yapar.
3. Geniş bir voltaj aralığında giriş ve otomatik voltaj ayarlama fonksiyonu ile tasarlanan, bu ürün ciddi şartlar için uygundur.
4. Parametrelerin çoklu gruplar operasyon eğrisi için ayarlanabilir.
5. Kapı açma ve kapama için sabit tork.
6. Ayarlanabilir tork dengeleme özelliği hafif kapı açılış ve kapanış yanı sıra yolcuların güvenliğini sağlamak, farklı ağırlıklara sahip kapı kanadı için asansör kapısı invertör uygun hale getirir.
7. Asansör kapısı düzgün çalışması kapı genişliği kendi kendine öğrenme yeteneği sonuçlarının işlevi.
8. Bizim asansör kapısı invertör vb aşırı tork koruması, anti-tutam koruma, kapı kapama rotor kilitleme fonksiyonu olarak çoklu koruma fonksiyonları ile tasarlanmıştır
9. CAN iletişimi yüksek hızlı, güvenli ve güvenilir veri iletimini sağlar.

Asansör kapı İnvertör Teknik Özellikleri

Madde Teknik Endeks
Giriş Voltaj Tek fazlı, 220VAC (±% 10)
frekans 50~60Hz ( ± 5%)
Çıkış Kapasite (kVA) 1.0kVA
Çıkış akımı [A] 2.0A
Frekans 0~50Hz
Voltaj 0~220VAC, üç faz
Motor gücü HP 0.5
kW ≤0.4kW
Kontrol Kontrol modu Vektör kontrolü, V / F kontrol
Frekans hassas Max% 0.01. çıkış frekansı
Aşırı yük kapasitesi Anma akımı 120%: 1dk; 0.5second: anma akımı% 200
Tork tazminat Elle tork dengeleme (0 ~% 40)
İşlem fonksiyonu Çalışma komutu Klavye / Terminalleri / CAN-BUS
Parametre konfigürasyonu Manipülatör / PC
Başlangıç sinyali Kapı açma / kapı kapatma / düşük hız kapanış kapı
Operasyonel hata Hata düzeltme Otomatik hata düzeltme koruma fonksiyonları geçerlidir
Çıkış sinyali Operasyonda çıkış sinyali Hata sinyali; Kapı kapama rotor kilitleme sinyali; kapı açılış sinyal / pozisyonunda kapanış
Girdi-terminaller Kapıyı açın (A1 / A2 / A3) Opto-isolated input
Kapıyı kapatın (A1 / A2 / A3)
Kapanış Düşük hız kapı (A1 / A2 / A3)
Konumunda kapıyı açmak (A2 / A3)
Konumunda kapıyı kapatmak (A2 / A3)
Kapıyı açın, yavaşladığı (A2 / A3)
Kapıyı kapat, yavaşladığı (A2 / A3)
Çıkış terminalleri Kapı açık röle 1 Röle çıkış, 5A 250VAC / 3A 30VDC
Kapı yakın röle 2
Rotor kilitleme rölesi 3 Kapı kapama
Kodlayıcı 1 A, B, 0V + 24V (sadece tip A1 ve A2 destekler) Giriş arayüzü: Push-Pull, Açık Kollektör
Kodlayıc2 A, B, 0V + 12V (sadece tip A3 destekler) Giriş arayüzü: Push-Pull, Açık Kollektör
Kodlayıc3 A +, A-, B +, B-, 0V +% V (sadece A1 Tipi destekler) Giriş arayüzü: Fark
İletişim portu CAN otobüs portu
Koruma fonksiyonları İnvertör koruma IPM donanım hatası, A / D anahtarı, yüksek gerilim (Vdc ≥400V), düşük gerilim (Vdc ≤180V), aşırı akım çeviriciler, (≥1.21e aşırı ısınması: 60s; ≥21e: 0.5s; süre ters olduğunu akım oranı), DAN motor aşırı yük, Encoder kopukluk, terminal hasar koruma fonksiyonları (toplam 10 koruma fonksiyonları)
Gerilim düşümü En az 15 m s: sürekli çalışacaktır
Ekran Çalışma bilgisi Çıkış akımı, DC-BUS-gerilim, çıkış ve giriş terminal durumu
Hata bilgisi Koruma fonksiyonları mevcut ve etkili olan inverter hata bilgisi görüntülenebilir
Ağırlık 1.5kg
Soğutma yöntemi Doğal soğutma

Çin merkezli özel bir asansör kapısı invertör üreticisi olarak, STEP da liman vinci 4 bölgeli İnvertör, 16-bit paralel ana kontrolör kartını, asansör grup kontrol sistemi, yürüyen merdiven kontrol kabini, ve daha fazlasını sağlar.

Diğer Ürünler
Geribildirim formu

Shanghai YIXIN International Trade Co., Ltd.
Add.: Room 3503, CITIC Plaza, No.859, Kuzey Sichuan Cad., Şangay,Çin.
Posta Kodu: 200085
Tel.: +86-21-63931291
Fax: +86-21-63931223