Shanghai YIXIN International Trade Co., Ltd.
Add.: Room 3503, CITIC Plaza, No.859, Kuzey Sichuan Cad., Şangay,Çin.
Posta Kodu: 200085
Tel.: +86-21-63931291
Fax: +86-21-63931223

1995
Mart 1995 tarihinde, STEP kurulmuş ve aynı yıl, şirket 2.5m / s DCVV asansör kontrol sistemi tanıttı.

1996
Bizim genel müdür, Bay Ji ve Bay Yuan, öğrenmek ve yeni teknolojileri elde etmek için Amerika, Japonya ve Hong Kong a gitti.

1997
Mart 1997 yılında, şirketin Pekin şubesini kurdu.
Temmuz ayında, şirket asansör uzaktan izleme sistemi tanıttı.

1998
Ekim 1998 tarihinde, şirket SmartCom seri kontrol sistemi asansör Ⅱ tanıttı ve Aralık, şirket Şangay Yeni ve Yüksek Teknoloji Şirket olarak tanındı

1999
Mayıs 1999 tarihinde, STEP modern bir üretim atölyesi kurdu.

2000
Temmuz 2000 yılında, Guangzhou Şubesi kuruldu.
Kasım, Hong Kong Uluslararası STEP Elektrik Holdings Co., Ltd kuruldu.

2001
Temmuz 2001 yılında STEP Bülten başlangıçta verilir.
Eylül ayında, STEP SmartCom Ⅱ asansör seri kontrol sistemi Ulusal elektromanyetik uyumluluk testini geçti.
Ekim ayında, compant Augsburg Interlift 2001 katıldı.
Aralık ayında, şirketin Asansör Yarı seri Kontrol sistemini tanıttı.

2002
Ocak 2002 yılında, Ltd. Almanya STEP Asansör Tknoloji firması kuruldu. Ekim ayında, STEP Las Vegas, Amerika'da düzenlenen Uluslararası Asansör ve Yürüyen Merdiven Fuarı katıldı.

2003
Mart 2003'te STEP Sigriner Elektronik GmbH başarıyla Almanya'da tescil edildi ve Haziran ayında, şirket faaliyete geçti. Ayrıca Haziran ayında, STEP ikinci aşaması ofis konstrüksiyon yapı projesi başladı ve Ekim ayında, üçüncü aşama atölye inşaat projesi başladı ve şirket de Almanya'nın Augsburg kentinde Interlift 2003 katıldı. Kasım ayında, ürün TUV EN-81 güvenlik sertifikası aldı.

2004
Nisan 2004 yılında şirket asansör kontrolü (SmartCom.net) için bilgisayara özel bir türü tanıttı. Biz de asansör kapı İnverter tanıttı.
Haziran ayında, ikinci ve üçüncü aşama proje tamamlanmış ve kullanılmaya başlanmıştır.
Ağustos ayında, Şirket bir doktora sonrası personelin işyerlerinde ilk parti oldu.
Ekim ayında, Şanghay STEP Yazılım Teknoloji firması Ltd kuruldu. Ayrıca, Shanghai Jiao Tong Üniversitesi, Guangcai Kurumsal Fonlarına ADIM Bursu sunulan ve Hint Okyanusu deprem bölgelerine katkılarda ve bizim CH3VF asansör kontrol kabini Şanghay Key ve Yeni Ürün olarak verildi. ADIM Şanghay'da Gelişmiş Enterprise olarak ödüllendirildi.

2005
Mayıs ayında, ADIM asansör kontrolör CE sertifikası elde etti.
Temmuz ayında, ADIM asansör kontrolör CSA sertifikası elde etti.
Ekim ayında, şirket 2005 Interlift katıldı.
Kasım ayında, STEP Iastar asansör invertör Konut Bakanlığı ve P.R.C. ve Kentsel-Kırsal Kalkınma ile Teknik Başarı Değerlendirme geçti
Aralık ayında, bizim vektör kontrollü asansör invertör Shanghai Jiao Tong Üniversitesi A Level Şanghay Yüksek ve Yeni Teknolojik Başarı Dönüşüm Projesi ve STEP sunulan Burs olarak tanındı. Bu arada, STEP Teknik Center Shanghai Belediye Seviyesinde Enterprise Teknik Merkezi olarak tanındı.

2006
Mart ayında, STEP asansör kontrol sistemleri Shanghai Ünlü Marka Ürün olarak kabul edildi.
Nisan ayında, bizim SAP ERP kurumsal yönetim sistemi kullanılmaya başlandı. Bu arada, bizim asansör invertörler Konut Bakanlığı ve P.R.C. ve Kentsel-Kırsal Kalkınma ile Teknolojik Şirketler için İnovasyon Fonu elde
Mayıs ayında, bizim satış departmanı Shanghai Belediye Hükümeti bir Onur Belgesi ve Top-100 Şanghay Yüksek ve Yeni Teknolojik Başarı Dönüşüm Projeleri elde ADIM seri kontrollü asansör kontrol sistemi ve Top 10 Bağımsız Yenilik Ürünleri verildi sonra. Bu arada, bizim asansör invertör Jiading District, Shanghai tarafından Bilim ve Teknoloji İlerleme Ödülü aldı.
Kasım ayında, bizim Chengdu şube kuruldu. Bizim SmartCom Ⅱ akıllı asansör kontrol sistemi Şanghay Key ve Yeni Ürün olarak tanındı. Bizim başkan, Bay Ji, Jiading District, Shanghai Sendikaları Konfederasyonu Başkanı olarak seçildi.
Aralık ayında, Şanghay Sigriner STEP Elektrik firması Ltd atölye inşaat projesi başladı ve STEP İşbirliği Çin Teknolojik Yenilikçi Üstüngirişimci olarak ödüllendirildi.

2007
Mart ayında STEP Şanghay Ünlü Marka olarak onurlandırıldı
Haziran ayında,STEP hidrolik asansör kontrol sistemi ve konut asansör kontrol sistemi CSA sertifikası geçti.
Ağustos ayında, bizim frekans çevirici TUV tarafından NRTL sertifikası elde etti.
Ekim ayında,STEP 2007 Özel Olimpiyat Oyunları sponsor oldu.
Kasım ayında, STEP Jiading District, Shanghai Guangcai İş bağışlanan.
Aralık ayında, SmartCom Ⅱ ağ akıllı asansör kontrol sistemi Milli Key ve Yeni Ürün olarak onurlandırıldı ve şirket Shanghai, Çin'de Top-100 Özel Teknolojik Enterpise verildi

2008
Ocak ayında, bizim takım tezgahı servo sürücü sistemi Şangay Yenilikçi proje olarak listelenmiş ve şirket ISO14001 elde edildi: 2004 çevre yönetim sistemi belgesi.
Mayıs ayında, şirket ve personel 5.12 Wenchuan depreminde yaşanan kişilere bağış yaptı.
Haziran ayında, STEP Corporation'ın Komünist Partisi merkez komitesi kuruldu.
Temmuz ayında,STEP doktora sonrası çalışma istasyonu kuruldu.
Eylül ayında, "asansör invertörler sanayileşme" projesi başarıyla ÇHC Bilim ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onayı geçti.

2010
Aralık ayında STEP öncelikle Shenzhen Borsası onun bir payı yayınladı. Stok adı: STEP. Stok kodu: 002527