Asansör Grubu Kontrol Sistemi

    1. Asansör Hedef Tevzi Sistemi Enerji sonra, bireysel asansörün ana kontrolör asansör grup kontrol sistemine salon çağrı düğmesi sinyali gönderecektir. Kayıtlı salon çağrı sinyali daha sonra bir açılış çağrısı kabul etmek her katta iniş / göstergesi kuruluna gönderilir ve çağrı düğmesine ışığı olacaktır.
    1. Elevator Destination Dispatch System Atanan asansör yolcu rehberlik bir hedef sevk sistemine sahip, ortalama bekleme süresi ve uzun bekleyen oranı kalabalık lobi yapma kaçınarak azalır. Asansörler için bekleyen Bu nedenle, insanlar daha rahat hissedebilir.

Firmamız ağırlıklı seri gösterge panosu ve paralel gösterge kurulu sınıflandırılır gösterge kurulu sunar. Seri gösterge panoları Mevcut renkler mavi, turuncu, kırmızı, vb gösterge panosu mevcut zemin ve yönünü gösterecek bir kaydırma ekran fonksiyonu, yanı sıra aşırı yük, tam yük, muayene modu olarak asansör statüye sahiptir vs.

STEP Çin'de kurulu üreticisi çağırarak, özel bir gösterge kartıdır. Biz de ana denetleyici kurulu, asansör grup kontrol sistemi, asansör İnverter, tam seri VVVF kontrol kabini, ve daha Asansör sağlarlar.