Asansör Kontrol Kabini

    1. Tam Seri DCVV Kontrol Kabini Elektrikli sürücü İngiliz CT tarafından üretilen bir MENTOR II DCVV hız regülatörü kullanır ve jeneratör seti için gerek yoktur. Motorun fırça gerilimi değiştirerek, motor hızı modüle edilebilir. Bu nedenle, DCVV kontrol kabinine tarafından kontrol edilen bir asansör rahat bir his, gelişmiş çalışma verimliliği ve düşük enerji tüketimi sunuyor. Tam seri DCVV kontrol kabini, bir emme devresi ve büyük ölçüde çalışma gürültüsünü azaltmak için bir DC reaktörü kullanır. Bizim kontrol kabini DC asansörlerin farklı türleri için uygundur.
    1. Paralel Hidrolik Asansör Kontrol Kabini Paralel hidrolik asansör kontrol panosunun kontrol fonksiyonu bizim SM-01-DP paralel asansör kumanda panosu tarafından yürütülmektedir. Kontrol kabini tam paralel iletişimi uygular ve alçak hidrolik tahrikli kargo asansörler için uygundur.
    1. Tam Seri VVVF Kontrol Kabini 1. Tam seri kontrol sistemi ile montajlı bizim VVVF kontrol kabini vb dubleks kontrolü, grup kontrolü, uzaktan izleme, acil kurtarma, gibi birden çok insanlaşmış işlevleri yerine yapabiliyor 2. Tam seri VVVF çalışma kutusuna monte mükemmel VVVF sürücü sistemi asansörün yüksek kararlılık sağlar ve yolculara seyahat deneyimi daha iyi bir asansör sunmaktadır. 3. CAN otobüs seri haberleşme yöntemi büyük ölçüde kablo çekirdek miktarını azaltır ve kablolama için harcanan maliyet tasarrufu sağlar.
    1. Odasız Tam Seri VVVF Kontrol Kabini Bizim dairesiz tam seri VVVF kontrol kabini VVVF (Variable Gerilim Değişken Frekans) teknolojisini benimseyen bir sürücü ile yapılandırılmıştır. Bu yolcuların rahat seyahat deneyimi garanti edecek şekilde asansörün hızı sürekli ayarlanmasını sağlar.
    1. Paralel VVVF Kontrol Kabini Vali, (asenkron motor için) yukarı aşırı hız koruması, manuel tekerleği, motor tarafı EM-dur ve acil durum güç çalışma anahtarları: Şaft anahtarlar Terminal sınır anahtarı, tampon anahtarı, halat fren anahtarı, pit EM-stop düğmesi ve (limit anahtarı hariç) yavaşlama anahtarı

Asansör kontrol kabini asansör çalışmasını kontrol etmek cihazdır. Genellikle kontrol odasında yüklenir. Bizim asansör kumanda panosu, asansör kontrol kabininde bazı tip elektrik motoru tahrikli VVVF (Variable Gerilim Değişken Frekans) sistemini benimser vb simpleks kontrolü, dubleks kontrolü, grup kontrolü ve uzaktan izleme işlevlerini destekler. Asansör hızı sürekli olarak ayarlanabilir. Asansör kontrol panosunun rengi koyu gri, mavi, açık gri veya müşteri yapımı mevcut renk, kişinin tercihi seçilebilir.

Çin'de profesyonel bir asansör kumanda kabini üreticisi olarak, STEP da diğerleri arasında ana kontrolör kartını, liman vinci 4 bölgeli İnverter, asansör İnverter ve asansör grup kontrol sistemi, asansör sağlar.