Tam Seri DCVV Kontrol Kabini

Tam seri DCV kontrol kabininde kontrol işlevi STEP tam seri asansör kumanda sistemi ile sağlanır. Asansör güvenli ve daha güvenilir iken asansör kumanda panosu CAN-Otobüs seri haberleşme benimseyerek vb dubleks, grup kontrolü, uzaktan kumanda gibi birçok kontrol modlarını destekler, kablo maliyeti, kullanılan az kabloya bağlı azalır.

Elektrikli sürücü İngiliz CT tarafından üretilen bir MENTOR II DCVV hız regülatörü kullanır ve jeneratör seti için gerek yoktur. Motorun fırça gerilimi değiştirerek, motor hızı modüle edilebilir. Bu nedenle, DCVV kontrol kabinine tarafından kontrol edilen bir asansör rahat bir his, gelişmiş çalışma verimliliği ve düşük enerji tüketimi sunuyor. Tam seri DCVV kontrol kabini, bir emme devresi ve büyük ölçüde çalışma gürültüsünü azaltmak için bir DC reaktörü kullanır. Bizim kontrol kabini DC asansörlerin farklı türleri için uygundur.

Tam Seri DCVV Denetim Kurulu Parametreleri

Nominal asansör hızı Az 6.3 milyon / sn
Güç aralığı 15-75kW
Güç kaynağı AC 360-460V, 50/60Hz, 3 faz
Frekans invertör CT DC frekans invertör
Uygulanabilir motor DC motor
İniş yöntemi Doğrudan kredi
İniş doğruluğu 3mm ± daha az
Makine dairesi ısı dağılımı Gerek yok
Enerji tasarrufu performans Jeneratör seti ile karşılaştırıldığında% 60'dan fazla
Güvenlik standardı GB7588, EN-81
Boyut 800mm*1740mm*382mm

Bir Çin tabanlı tam seri DCVV kontrol kabini üreticisi olarak, firmamız da VVVF yürüyen merdiven kontrol kabini, asansör grup kontrol sistemi, ana denetleyici kurulu, genel vektör İnverter asansör, ve daha fazlasını sağlar.

İlgili ürünler
Diğer Ürünler
  1. Paralel Hidrolik Asansör Kontrol Kabini
  2. Paralel Hidrolik Asansör Kontrol Kabini

   Paralel hidrolik asansör kontrol panosunun kontrol fonksiyonu bizim SM-01-DP paralel asansör kumanda panosu tarafından yürütülmektedir. Kontrol kabini tam paralel iletişimi uygular ve alçak hidrolik tahrikli kargo asansörler için uygundur.

  1. Entegre Tam Seri VVVF Kontrol Kabini
  2. Entegre Tam Seri VVVF Kontrol Kabini

   Araç üst kurulu ve araba fonksiyon kurulu, kablo çekirdek miktarı ile yeni sistem yapılandırmasına teşekkürler büyük ölçüde azalır.

Geribildirim formu