Asansör Kumanda, Yürüyen Merdiven Denetleyici

  1. Asansör Ana Kontrol Kurulu Bizim asansör ana denetleyici kurulu, yüksek performanslı 32-bit ARM işlemci ile tasarlanmış ve hassas hız sinyali, iyi güvenlik izleme performansı ve yüksek anti-parazit yeteneği, vb Ayrıca sunmaktadır, güçlü bir anti-elektromanyetik girişim ve anti ile geliyor statik yetenekleri. Bizim asansör ana denetleyici kartı yaygın birkaç isim, ticari asansörler, ev asansör ve villalar için hidrolik asansörlerin kontrolü için kullanılır
  1. Araç Kontrol Kutusu Araba denetleyici kutusu araba varış durması, araba aydınlatma kontrolü, aracı hafifçe dürtmek, aşırı yük göstergesi ve alarm fonksiyonları vızıldyan alet da dahil olmak üzere çeşitli işlevleri sunmak için etkinleştirmek çeşitli sinyal çıkışı vardır. Bu arada, yolculara gelenler hatırlatmak için sesli spiker ile birlikte geliyor. Bu asansörler için maksimum 64 kata kadar gitmek için izin en fazla 8 SM-03 araç komut panoları destekler. Buna ek olarak, araç denetleyici kurulu kapı açma ve kapama düğmeleri için bağlantı portları vardır ve ışık perdesi emniyet koruma fonksiyonu ve güvenlik dokunmatik panel anahtarı ile tasarlanmıştır.
  1. Araç Komuta Kutusu 1. Bu araba komut kurulu SM-02 serisi kabin kontrol devresi ile birlikte kullanılır. 2. SM-03-D serisi tek parça maksimum 8 katlı bina için uygundur. 3. SM-03-E serisi tek parça maksimum 16 katlı bina için geçerlidir. STEP bir Çin tabanlı otomobil komuta kurulu üreticisi ve tedarikçisi konumundadır. Firmamız aynı zamanda entegre tam seri VVVF kontrol kabini, seri çağrı panosu, asansör entegre sürücü ve denetleyici, asansör İnvertör ve daha fazlasını sağlar.
  1. Gösterge Kurulu, Çağrı Yönetim Kutusu Firmamız ağırlıklı seri gösterge panosu ve paralel gösterge kurulu sınıflandırılır gösterge kurulu sunar. Seri gösterge panoları Mevcut renkler mavi, turuncu, kırmızı, vb gösterge panosu mevcut zemin ve yönünü gösterecek bir kaydırma ekran fonksiyonu, yanı sıra aşırı yük, tam yük, muayene modu olarak asansör statüye sahiptir vs.
  1. Asansör Grubu Kontrol Sistemi STEP Çin'de kurulu üreticisi çağırarak, özel bir gösterge kartıdır. Biz de ana denetleyici kurulu, asansör grup kontrol sistemi, asansör İnverter, tam seri VVVF kontrol kabini, ve daha Asansör sağlarlar.
  1. Uzaktan Asansör İzleme Sistemi GPRS liman ve BA port, GPRS uzaktan izleme fonksiyonu ve akıllı bina otomasyon fonksiyonu ile yapılandırılan bizim uzaktan asansör yönetim sistemine isteğe bağlıdır. Bu uzaktan asansör izleme sistemi mevcut diğer isteğe bağlı fonksiyonlar ve yapılandırmaları internet uzaktan izleme ve akıllı emlak güvenlik sistemi ve kapı güvenlik sistemini destekleyen giriş bağlantı noktası bulunur.
  1. Asansör Kontrol Kabini Çin'de profesyonel bir asansör kumanda kabini üreticisi olarak, STEP da diğerleri arasında ana kontrolör kartını, liman vinci 4 bölgeli İnverter, asansör İnverter ve asansör grup kontrol sistemi, asansör sağlar.

Asansör denetleyicisi veya yürüyen merdiven denetleyici ağırlıklı asansör, ana denetleyici kurulu, araba denetleyici kurulu, araba komuta kurulu ve gösterge kurulu çağıran yönetim kurulu, grup kontrol sistemi ve asansör kontrol kabine, vb oluşur Bizim asansör kontrolörü ve yürüyen merdiven denetleyici yaygın kontrol etmek için kullanılır asansörler ve alışveriş merkezleri, süpermarketler, oteller, resmi binalar, konut, ve daha yürüyen merdiven.

Çin'de bir asansör kontrolörü ve yürüyen merdiven denetleyici üreticisi olarak, STEP biz de böyle asansör invertör, asansör entegre sürücü ve kontrolör ve asansör parçaları yanı sıra ilgili diğer ürünler sunmaktayız.