Yürüyen merdiven Kontrol Sistemi, Yürüyen Merdiven Kontrol Kabini

    1. Kontrol Sistemi İşlevleri yürüyen merdiven Bizim yürüyen merdiven kontrol sistemi, yüksek performanslı 16-bit endüstriyel kontrolör dayalı ve büyük bir anti-elektromanyetik girişim ve anti statik yeteneklere sahiptir. yürüyen merdiven kontrol sistemi sistemi parametrelerini ayarlamak ve arıza kodlarını göstermek için kullanılabilecek bir LCD kontrol panosu vardır. Bu STEP standart sap yürüyen merdiven denetleyicisi ile uyumludur. Buna ek olarak, yürüyen merdiven kontrol sistemi, isteğe bağlı olarak sistem güvenliğini artırmak için başarısızlık izleme sistemi ile donatılmış olabilir.
    1. VVVF Yürüyen Merdiven Kontrol Kabini 1. Kendi geliştirdiği ES.01 yürüyen merdiven denetleyicisi ve Iastar AS500 genel invertör ile donatılmış biz sunuyoruz VVVF yürüyen merdiven kontrol kabini asansörler sorunsuz başlar ve bir enerji tasarrufu moduna altında çalışabilen sağlar. 2. Yürüyen merdiven rölanti ayarı bu yürüyen merdiven kontrol sistemi ile elde edilebilir. 3. Bizim yürüyen merdiven kontrol kutusu böyle Aynı zamanda bir el operatör aracılığıyla kumanda edilebilir vb hata raporu, uzaktan izleme, I / O uzantısı olarak hümanize fonksiyonları ulaşma yeteneğine sahiptir çünkü daha kolay yürüyen merdiven çalışmasını yapar.
    1. Kontaktör Sürücü Yürüyen Merdiven Kontrol Kabini Ürettiğimiz bu kontaktör sürücü yürüyen merdiven kontrol kabini yıldız üçgen başlangıç modu benimser STEP yeni nesil ES.01 yürüyen merdiven denetleyicisi ile yapılandırılmıştır. Bu gelişmiş kontrolör rölanti devrini mümkün ayarlama yapar ve yürüyen merdiven bir enerji tasarrufu modu altında çalışmasına izin verir.
    1. VVVF Yürüyen Merdiven Kontrol Kabini Bizim yürüyen manipüle kabine Bu işlevler yürüyen merdivenler güvenli ve stabil çalıştırmak garanti çeşitli koruma fonksiyonları yanı sıra vb hata ekranı, uzaktan izleme, I / O uzantısı, kontrol el operatörü, diğer birçok kullanışlı fonksiyonlar sunar.

Bizim yürüyen merdiven kontrol sistemi ya da yürüyen merdiven kontrol kabini yoğun yeni yürüyen merdiven montaj ve imalat ve eski yürüyen merdiven yükseltme alanlarda kullanılır. yürüyen merdiven kontrol fonksiyonunun çeşitli, bizim yürüyen merdiven kontrol sistemi yürüyen merdiven modları çeşitli çalışmasına izin verir ve koruma fonksiyonlarının sunar. Bizim VVVF ve kontaktör sürücü yürüyen merdiven kontrol kabinleri GB16899 güvenlik standartlarına uygun yürüyen merdiven kontrol sistemini içerir ve imal edilmektedir.

Çin'deki deneyimli bir yürüyen merdiven kontrol sistemi ve yürüyen merdiven kontrol kabini üreticisi. Biz de yürüyen merdiven invertör, asansör kontrol sistemi ve asansör grup kontrol sistemi, diğer ilgili ürünleri imalatı vb.