Kontaktör Sürücü Yürüyen Merdiven Kontrol Kabini

Özellikler
1. Ürettiğimiz bu kontaktör sürücü yürüyen merdiven kontrol kabini yıldız üçgen başlangıç modu benimser STEP yeni nesil ES.01 yürüyen merdiven denetleyicisi ile yapılandırılmıştır. Bu gelişmiş kontrolör rölanti devrini mümkün ayarlama yapar ve yürüyen merdiven bir enerji tasarrufu modu altında çalışmasına izin verir.

2. Bizim kontaktör sürücü yürüyen merdiven kontrol vaka yürüyen merdiven daha güvenli çalışır garanti çoklu koruma fonksiyonları sunuyor. Buna ek olarak, bu yürüyen merdiven manipüle cihazı aynı zamanda yürüyen merdiven çalışması daha uygun hale hata raporu, el operatör kontrol edilmesini, uzaktan izleme, I / O uzantısı vb. dahil olmak üzere çeşitli hümanize işlevleri destekler.

Teknik parametreler
Güç Kaynağı: AC380V ~ 460V, 50 / 60Hz, 3 faz
Güç Aralığı: 5.5kW ~ 22kW
Ana Denetleyici: STEP ES.01 / A
Sürücü: STEP AS500 genel invertör
Güvenlik Standardı: GB16899 / EN115
Ortam Sıcaklığı: -10 ° C ~ 45 ° C
Çalışma Modu: Yıldız-Delta (Y-△) Başlat
Kabin Rengi: Koyu gri veya özelleştirilmiş
Kontaktör Sürücü Yürüyen Merdiven Kontrol Kabine Standart Boyutlar (mm): 800 × 500 × 250
IP kodu: IP21

Arayüz Açıklama
Güç Arabirimi: 16mm2 terminali Kıvrım
Uyarlanmış Motor: AC asenkron motor
Fren Gerilimi: DC110 / AC220V; Geçerli ≤3A Anma; Arayüz: 2.5mm2 terminali kıvrım
Işık Voltaj: AC220V
Kablo Arabirim: 2.5mm2 terminali kıvrım

İlgili ürünler
Diğer Ürünler
  1. Asansör Düğmes
  2. Asansör Düğmes

   Bizim asansör düğmesi birkaç isim EB218, EB418A, EB420, EB960 dahil olmak üzere modellerin çeşitliliği, mevcuttur. Asansör düğmeye her model, biz bizim asansör düğmeleri üretmek müşterilere çeşitli taleplerine uygun amacıyla vb çağrı düğmesine, yukarı ve aşağı yön tuşunu, açık ve kapalı kapı düğmesi, alarm düğmesi ve interkom düğmesi, iniş farklı türde sınıflandırılır kırmızı yakut, moda turuncu, parlak sarı, yeşim yeşili, okyanus mavisi ve fildişi beyaz olmak üzere seçilebilir aydınlatma renkleri. Asansör düğmesinin her model hakkında detaylı bilgi şunlardır.

  1. VVVF Yürüyen Merdiven Kontrol Kabini
  2. VVVF Yürüyen Merdiven Kontrol Kabini

   Bizim yürüyen manipüle kabine Bu işlevler yürüyen merdivenler güvenli ve stabil çalıştırmak garanti çeşitli koruma fonksiyonları yanı sıra vb hata ekranı, uzaktan izleme, I / O uzantısı, kontrol el operatörü, diğer birçok kullanışlı fonksiyonlar sunar.

Geribildirim formu