Gösterge Kurulu, Çağrı Yönetim Kutusu

    1. Gösterge Kurulu, Çağrı Yönetim Kutusu 1. Nokta vuruşlu LCD asansör çağırma & sunduğumuz gösterge panosu asansör çalışan yönü ve zemin numarasını gösteren yeteneğine sahiptir. Aynı zamanda Çin ya da İngilizce vb aşırı yük, tam yük, itfaiye, teftiş, görevli olarak asansörün çalışma durumunu gösterebilir. Saat ve tarih manuel ayar ile bu LCD gösterge plaka üzerinde görüntülenebilir. 2. Bu ürün aynı zamanda asansör çağırma ve fonksiyonlarını kilitleme ile birlikte geliyor.
    1. TFT LCD Asansör Gösterge Kutusu 3.5 inç TFT LCD Asansör Gösterge Kurulu Ürün Karakteristik 72mm x 54mm: Bölge Ekran Çözünürlük: 320 × 240 Ekran Tipi: Yatay İletişim Tür: CAN Bus seri haberleşme Anma Gerilimi: 24V / DC Resim Yöntemi güncelleme: Bu işaret tahtası resimleri güncellemek için bir USB bağlantı noktası kablosu aracılığıyla bir bilgisayara bağlı olacak.
    1. Seri Arama Katusu Seri çağrı panosu oluşturmak ve 16 bit yüksek performanslı endüstriyel CPU tarafından kontrol edilen çağrı sinyalleri alabilir. Asansör durduktan sonra, seri arama kurulu gösterge lambası ve melodi sürücü olacaktır. Bizim seri arama kartı ile donatılmış bir asansör için, yolcuların bir döner anahtar ile zemin sayısını ayarlayabilirsiniz. Bizim seri arama kartı kablo tasarrufu ve kolay kablolama CAN-Otobüs seri haberleşme kullanır ve dört röle çıkışı ve asansör kilitleme fonksiyonuna sahiptir.
    1. Seri LCD Asansör Arama / Gösterge Kutusu 1. 16-bit yüksek performanslı endüstriyel sınıf CPU Kullanımı bizim seri LCD asansör çağırma ve gösterge panosu açık ve yumuşak zengin içeriğini görüntülemek için yapabiliyor. 2. CAN Otobüs seri haberleşme yöntemi istihdam bizim seri asansör göstergesi plaka kabloları kaydeder ve kolay kablolama çalışması sahiptir. 3. Ekran alanı boyutu SM.04VL16 için / bir model bir 115 mm x 49 mm iken tahta çağıran SM-04-VL B3 modeli için görüntüleme alanının Boyutu, 124 mm x 65 mm dir. 4. İçindekiler belirten gemide mavi arka plan altında beyaz görünecekti
    1. Seri Süper Geniş Ekran Dot Matrix Gösterge Kurulu Bizim seri süper büyük ekran nokta vuruşlu gösterge kutusu bir 16 bit yüksek performanslı endüstriyel CPU tarafından kontrol edilir. ekonomik ve kullanışlı kablo bağlantı tasarımı için, seri nokta vuruşlu göstergesi kurulu CAN-Otobüs seri haberleşme standardı uygular. yuvarlak LED nokta matris ile ekstra geniş ekran, güncel zemin ve asansör çalışan yönü yanı sıra kolayca müşteri tarafından belirlenen veya değiştirilebilir bir Çince / İngilizce karşılama mesajı gibi bilgileri görüntüleyebilirsiniz. Kırmızı, turuncu ve mavi mevcut üç ekran renkler, kişinin tercihine göre seçilebilir.

Firmamız ağırlıklı seri gösterge panosu ve paralel gösterge kurulu sınıflandırılır gösterge kurulu sunar. Seri gösterge panoları Mevcut renkler mavi, turuncu, kırmızı, vb gösterge panosu mevcut zemin ve yönünü gösterecek bir kaydırma ekran fonksiyonu, yanı sıra aşırı yük, tam yük, muayene modu olarak asansör statüye sahiptir vs.

STEP Çin'de kurulu üreticisi çağırarak, özel bir gösterge kartıdır. Biz de ana denetleyici kurulu, asansör grup kontrol sistemi, asansör İnverter, tam seri VVVF kontrol kabini, ve daha Asansör sağlarlar.