Seri LCD Asansör Arama / Gösterge Kutusu

Karakteristik
1. 16-bit yüksek performanslı endüstriyel sınıf CPU Kullanımı bizim seri LCD asansör çağırma ve gösterge panosu açık ve yumuşak zengin içeriğini görüntülemek için yapabiliyor.
2. CAN Otobüs seri haberleşme yöntemi istihdam bizim seri asansör göstergesi plaka kabloları kaydeder ve kolay kablolama çalışması sahiptir.
3. Ekran alanı boyutu SM.04VL16 için / bir model bir 115 mm x 49 mm iken tahta çağıran SM-04-VL B3 modeli için görüntüleme alanının Boyutu, 124 mm x 65 mm dir.
4. İçindekiler belirten gemide mavi arka plan altında beyaz görünecektir.

Fonksiyon
Bu seri LCD asansör çağırma ve gösterge panosu asansör çağırma ve fonksiyonlarını kilitleme sunmaktadır.
Asansör çalışan yönü, mevcut kat sayısı yanı sıra (hizmet dışı aşırı, tam, itfaiye modu) Asansör çalışma durumu paneli gösteren bu LCD ile sunulabilir.İlgili ürünler
Diğer Ürünler
  1. Seri Nokta vuruşlu LED Asansör Arama / Gösterge Kurulu
  2. Seri Nokta vuruşlu LED Asansör Arama / Gösterge Kurulu

   1. Asansör çalışan yönü ve zemin numarası için dinamik ekran bizim seri nokta vuruşlu LED asansör çağırma ve gösterge panosu ile elde edilebilir. 2. Bu seri asansör çağırma panel de asansör çağırma ve fonksiyonlarını kilitleme ile birlikte geliyor.

  1. Seri Süper Geniş Ekran Dot Matrix Gösterge Kurulu
  2. Seri Süper Geniş Ekran Dot Matrix Gösterge Kurulu

   Bizim seri süper büyük ekran nokta vuruşlu gösterge kutusu bir 16 bit yüksek performanslı endüstriyel CPU tarafından kontrol edilir. ekonomik ve kullanışlı kablo bağlantı tasarımı için, seri nokta vuruşlu göstergesi kurulu CAN-Otobüs seri haberleşme standardı uygular. yuvarlak LED nokta matris ile ekstra geniş ekran, güncel zemin ve asansör çalışan yönü yanı sıra kolayca müşteri tarafından belirlenen veya değiştirilebilir bir Çince / İngilizce karşılama mesajı gibi bilgileri görüntüleyebilirsiniz. Kırmızı, turuncu ve mavi mevcut üç ekran renkler, kişinin tercihine göre seçilebilir.

Geribildirim formu