Seri Nokta vuruşlu LED Asansör Arama / Gösterge Kurulu

Karakteristik
1. 16-bit yüksek performanslı endüstriyel sınıf işlemci, bizim seri nokta vuruşlu LED asansör çağırma ve gösterge panosu için yapılandırıldı.
2. Bu ürün kırmızı, turuncu ya da mavi renkte kare nokta vuruşlu veya yuvarlak nokta matris ekranı destekler.
3. CAN Otobüs seri haberleşme yöntemi uygulamak plaka belirten bizim nokta-matris asansör daha az kablolar kullanır ve kolay kablolama tasarıma sahiptir.

Fonksiyonlar
1. Asansör çalışan yönü ve zemin numarası için dinamik ekran bizim seri nokta vuruşlu LED asansör çağırma ve gösterge panosu ile elde edilebilir.
2. Bu seri asansör çağırma panel de asansör çağırma ve fonksiyonlarını kilitleme ile birlikte geliyor.İlgili ürünler
Diğer Ürünler
  1. Seri Süper Geniş Ekran Dot Matrix Gösterge Kurulu
  2. Seri Süper Geniş Ekran Dot Matrix Gösterge Kurulu

   Bizim seri süper büyük ekran nokta vuruşlu gösterge kutusu bir 16 bit yüksek performanslı endüstriyel CPU tarafından kontrol edilir. ekonomik ve kullanışlı kablo bağlantı tasarımı için, seri nokta vuruşlu göstergesi kurulu CAN-Otobüs seri haberleşme standardı uygular. yuvarlak LED nokta matris ile ekstra geniş ekran, güncel zemin ve asansör çalışan yönü yanı sıra kolayca müşteri tarafından belirlenen veya değiştirilebilir bir Çince / İngilizce karşılama mesajı gibi bilgileri görüntüleyebilirsiniz. Kırmızı, turuncu ve mavi mevcut üç ekran renkler, kişinin tercihine göre seçilebilir.

  1. Seri Yüksek Çözünürlüklü LCD Gösterge Kurulu
  2. Seri Yüksek Çözünürlüklü LCD Gösterge Kurulu

   LED gösterge kutusu beyaz metin ve mavi arka planda 90mm ve ekran bilgileri ile 120mm geniş bir görüntü alanı sunuyor. 320 240 nokta vuruşlu geçerli kat, yön, Çince / İngilizce karşılama mesajı, zaman, veri ve bu tür aşırı yük, tam yük, itfaiye modunda.

Geribildirim formu