Araç Kontrol Kutusu

Basit kablo bağlantısı özellikleri ve bağlantı kabloları kaydetmeye yardımcı olur bu yüzden araba denetleyici kutusu, CANOTOBÜS seri haberleşme yöntemi kullanır. Bu arada, büyük bir anti-elektromanyetik girişim yeteneği ve anti statik performansa sahiptir ve aşırı akım koruma fonksiyonu sunabilir.

Araba denetleyici kutusu araba varış durması, araba aydınlatma kontrolü, aracı hafifçe dürtmek, aşırı yük göstergesi ve alarm fonksiyonları vızıldyan alet da dahil olmak üzere çeşitli işlevleri sunmak için etkinleştirmek çeşitli sinyal çıkışı vardır. Bu arada, yolculara gelenler hatırlatmak için sesli spiker ile birlikte geliyor. Bu asansörler için maksimum 64 kata kadar gitmek için izin en fazla 8 SM-03 araç komut panoları destekler. Buna ek olarak, araç denetleyici kurulu kapı açma ve kapama düğmeleri için bağlantı portları vardır ve ışık perdesi emniyet koruma fonksiyonu ve güvenlik dokunmatik panel anahtarı ile tasarlanmıştır.

Asansör Araç Kontrol Kutusu SM-02-E
Model: SM-02-E

Fonksiyonlar
1. SM-02-E asansör kabini kontrol kartı gong varış için sinyal çıkışı, araba aydınlatma kontrolü, zorla kapı kapanış, aşırı yük göstergesi, zil alarm fonksiyonu, vb sunuyor
2. kapı açma ve kapı kapama düğmeleri bağlantı noktaları
3. Ön ve arka kapı için emniyet dokunmatik anahtarı ve ışık perdesi anahtarı
4. Seri ve paralel hoparlör mevcut
5. SM-03 araç komuta kurullarının maksimum 8 adet asansör 64 kata kadar gitmek için izin vermek.
6. CAN Otobüs seri haberleşme yöntemi
7. Mevcut arabada hata ayıklama

Asansör Araç Kontrol Kutusu
Model: SM.02/G

Asansör Araç Üst Kontrol Kutusu
Model: SM.02/H

Dahili santral
Model: SM.0910/B

Fonksiyonlar
1. Varış durması, araba aydınlatma kontrolü, zorla kapı kapatma ve aşırı yük göstergesi, Sinyal çıkışı vb
2. Kapı açma ve kapı kapama düğmeleri bağlantı noktaları
3. Ön ve arka kapı için Emniyet dokunmatik anahtarı ve ışık perdesi anahtarı
4. Asansör kabini kontrol kartı seri ve paralel hoparlör desteği
5. 64 katlı bina için SM-03 komut kurullarının maksimum 8 adet
6. Bu tür tutma düğmesini, NS-SW anahtarı olarak kullanılabilir gelişmiş işlevler,
7. Arabada hata bizim asansör kabini kumanda panosu mevcuttur
8. Vızıldayan alet başka hiçbir harici zil gerektirmeyen araba denetim kurulu ile entegre

Çin'de profesyonel bir araba denetleyici kartı üreticisi olarak, biz tam seri VVVF kontrol kabini, asansör İnverter, genel vektör İnverter, asansör grup kontrol sistemi, ve daha fazlasını içeren çok geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

Diğer Ürünler
  1. Araç Komuta Kutusu
  2. Araç Komuta Kutusu

   1. Bu araba komut kurulu SM-02 serisi kabin kontrol devresi ile birlikte kullanılır. 2. SM-03-D serisi tek parça maksimum 8 katlı bina için uygundur. 3. SM-03-E serisi tek parça maksimum 16 katlı bina için geçerlidir. STEP bir Çin tabanlı otomobil komuta kurulu üreticisi ve tedarikçisi konumundadır. Firmamız aynı zamanda entegre tam seri VVVF kontrol kabini, seri çağrı panosu, asansör entegre sürücü ve denetleyici, asansör İnvertör ve daha fazlasını sağlar.

  1. Gösterge Kurulu, Çağrı Yönetim Kutusu
  2. Gösterge Kurulu, Çağrı Yönetim Kutusu

   1. Nokta vuruşlu LCD asansör çağırma & sunduğumuz gösterge panosu asansör çalışan yönü ve zemin numarasını gösteren yeteneğine sahiptir. Aynı zamanda Çin ya da İngilizce vb aşırı yük, tam yük, itfaiye, teftiş, görevli olarak asansörün çalışma durumunu gösterebilir. Saat ve tarih manuel ayar ile bu LCD gösterge plaka üzerinde görüntülenebilir. 2. Bu ürün aynı zamanda asansör çağırma ve fonksiyonlarını kilitleme ile birlikte geliyor.

Geribildirim formu