Araç Komuta Kutusu

Araba komut kutusu üstün anti-elektromanyetik girişim ve anti statik performanslarının yanı sıra aşırı akım koruma fonksiyonu sunuyor. Bizim SM-02 araç kontrol kartı ile birlikte kullanılmalıdır. Araç kontrol kartının gerekli miktarı asansör gidecek maksimum zemin numarası ile değişir. 8-zemin her artış, bir daha araba kontrol kartı gereklidir.

Fonksiyonlar
1. Bu araba komut kurulu SM-02 serisi kabin kontrol devresi ile birlikte kullanılır.
2. SM-03-D serisi tek parça maksimum 8 katlı bina için uygundur.
3. SM-03-E serisi tek parça maksimum 16 katlı bina için geçerlidir.

STEP bir Çin tabanlı otomobil komuta kurulu üreticisi ve tedarikçisi konumundadır. Firmamız aynı zamanda entegre tam seri VVVF kontrol kabini, seri çağrı panosu, asansör entegre sürücü ve denetleyici, asansör İnvertör ve daha fazlasını sağlar.

Diğer Ürünler
  1. Gösterge Kurulu, Çağrı Yönetim Kutusu
  2. Gösterge Kurulu, Çağrı Yönetim Kutusu

   1. Nokta vuruşlu LCD asansör çağırma & sunduğumuz gösterge panosu asansör çalışan yönü ve zemin numarasını gösteren yeteneğine sahiptir. Aynı zamanda Çin ya da İngilizce vb aşırı yük, tam yük, itfaiye, teftiş, görevli olarak asansörün çalışma durumunu gösterebilir. Saat ve tarih manuel ayar ile bu LCD gösterge plaka üzerinde görüntülenebilir. 2. Bu ürün aynı zamanda asansör çağırma ve fonksiyonlarını kilitleme ile birlikte geliyor.

  1. TFT LCD Asansör Gösterge Kutusu
  2. TFT LCD Asansör Gösterge Kutusu

   3.5 inç TFT LCD Asansör Gösterge Kurulu Ürün Karakteristik 72mm x 54mm: Bölge Ekran Çözünürlük: 320 × 240 Ekran Tipi: Yatay İletişim Tür: CAN Bus seri haberleşme Anma Gerilimi: 24V / DC Resim Yöntemi güncelleme: Bu işaret tahtası resimleri güncellemek için bir USB bağlantı noktası kablosu aracılığıyla bir bilgisayara bağlı olacak.

Geribildirim formu