Elevator Destination Dispatch System

Özellikler
1. Verimlilik
Böyle tahmin sistemi, bulanık mantık, yapay sinir ağı ve CAN Otobüs haberleşme yöntemi olarak çeşitli öncü teknolojileri benimseyen, asansör hedef sevk sistemi, yüksek sevk verimi vardır.

2. Rahatlık
Atanan asansör yolcu rehberlik bir hedef sevk sistemine sahip, ortalama bekleme süresi ve uzun bekleyen oranı kalabalık lobi yapma kaçınarak azalır. Asansörler için bekleyen Bu nedenle, insanlar daha rahat hissedebilir.

3. Maliyet Tasarrufu
Yüksek sevkiyat verimliliği ile, bu planlama sistemi, aynı trafik kapasitesi ihtiyacı için bir grup asansör dağıtım azaltır. Bu şekilde, asansör, kullanım maliyeti azalır.

4. Enerji Tasarrufu
Etkili bir hedef tahsisi sistemi böylece binanın enerji tüketimini azaltmaya yardımcı olur, Asansörlerin daha az gereksiz durur olun.

Yapılandırma
Bizim asansör hedef sevk sistemi hibrid ve tam DDS destekler.

1. Hibrid DDS
I. Hedef işletim paneli ana giriş katında veya diğer katlarda yüklenir.
II. Konvansiyonel iniş çağrı istasyonları, diğer katlarda yer almaktadır.

2. Tam DDS
Hedef işletim panelleri her iniş istasyonlarında bulunmaktadır.
Bu asansör hedef planlama sistemi de hedef seçiciler ve hedef göstergelerinin çeşitli destekler.
Hedef Seçici Opsiyonel Türleri: Dokunmatik panel / tuş takımı / IC okuyucu / düğmesi
Hedef Göstergesi Opsiyonel Türleri: Araba / iniş, LED dikey / yatay, nokta vuruşlu / LCD
Asansör Hedef Dağıtım Sisteminin İşlevleri

1. Yukarı Tepe modu altında Hizmetler
I. Tetik Yöntemi
a. Yukarı tepe modu zamana göre ayarlanabilir. Bir hafta içinde zirve modu kadar her günün ilk saati ve bitiş zamanı ayarlayabilirsiniz.
b. Yukarı tepe modu da bir anahtar tarafından tetiklenebilir yapabiliyor. yukarı tepe servis anahtarı her koşulda üzerinde sonra asansör zirve modunu girer.
c. Bir gruptaki tüm asansörler çalışan ve lobi kalkan kayıtlı zemin aramanın miktarı önceden ayarlanmış değeri aştığında zirve modu akıllıca tespit edilecektir.

II. Servisleri çalıştıran
Zirve modunu girerken bu hizmet tamamlanana kadar, lobi zirve zamanlı hizmet karşılığında yer alan tüm asansörler beklemek.
a. Tepe zaman bölümü hizmeti: Bir gruptaki her asansör hizmet veren servis bölge parametreleri ayarlanabilir (aşağı yarım alanda, yarı alanı, bütün alan kadar).
b. Zirve zaman bile / tek sayılı kat hizmeti: kontrol parametreleri sayesinde, gruptaki her asansör hizmet veren tek veya çift sayılı zeminler ayarlayabilirsiniz.
c. Tepe süresi bitti toplu seçimi: Sen parametreleri ile yukarı toplu seçime bir gruptaki her asansör ayarlayabilirsiniz.
d. Akıllı bölme hizmeti: Bizim asansör hedef sevk sistemi dinamik katlı bir bina düzeni ve grup kontrolünde yer alan asansörlerin miktarına göre her asansörün hizmet bölgesini tahsis edebilir.
e. Hizmet karşılığı olmayan zemin ayarı: yukarı zirve süresince hizmet karşılığı olmayan zemin parametreleri ile ayarlanabilir.

Not: Asansörler puant servis modunda söz konusu olduğunda bir yukarıda, b, c ve d servisleri sadece etkilidir. Sen parametreleri ile bir veya birden fazla hizmet bir arasında, b ve c etkinleştirebilirsiniz. d hizmeti aktive edildiğinde a, b ve c hizmetleri kullanılamaz hale gelecektir.

III. çıkış Yöntemi
a. Zaman ayarlayın. o önceden belirlenmiş zaman aşıyor sonra asansör yukarı zirve modundan çıkar.
b. Anahtarı tarafından tetiklenen. yukarı tepe hizmet iptal edildikten sonra, asansör tepe modunu çıkacaktır.
c. Tepe yukarı akıllıca tespit edilebilir. yukarı tepe koşullar 3 dakika içinde memnun değilseniz, asansör otomatik olarak zirve modunu çıkacaktır.

Asansör aşağı zirve modu, öğle yemeği zirve modu ve öğlen zirve altında iken bizim asansör hedef sevk sistemi yukarı tepe modu altında benzer işlevleri elde edebilirsiniz. Bu arada, asansörün aşağı zirve modu, öğle yemeği zirve modu ve öğle zirve modu yukarı tepe moduna benzer tetikleyici yöntemleri, çalışan hizmet ve çıkış yöntemleri tadını çıkarın.

2. Bekleme modundayken altında Puant Otomatik Tanımlama
Yoğun olmayan bir zaman dilimi süresince, asansör bina yolcu hacmine göre otomatik puant moduna girebilirsiniz. Asansörler tepe ya da akıllı bölme modu etkinleştirildiğinde, sadece tepe servis modunda aşağı yukarı girebilirsiniz.

3. Boşta Modu İşlevi
Bizim asansör hedef sevk sistemi sayesinde, ilk zamanı ayarlamak ve asansörlerin bekleme modunda zaman sona erebilir. Boş zaman moduna girerken bir gruptaki tüm asansörler beklemek için lobi dönecektir. diğer asansörler lobide servis durdurmak ise boşta çalışma modunda yer alan asansörler servis devam edebilirsiniz. puant modu aktive edildiğinde boşta modu kullanılamaz.

4. Enerji Tasarrufu Modu Fonksiyonu
Enerji tasarrufu modu, her asansörün mümkün olduğunca çok yolcu tahsis parametreler üzerinden aktive edilebilir. zirve zaman modu çalışırken, enerji tasarruf modu kullanılamaz hale gelecektir.

5. Bekleme Dağıtım
Bizim asansör hedef sevk sistemi ile üç baz istasyonu parametreleri ile ayarlanabilir. Birinci baz istasyonu ikinci baz istasyonu üst istasyon, salon zemin üçüncü baz istasyonu yemek odası zemin ise, (binanın üst katında olmak zorunda değildir). Birinci katta bekleme durumunda asansörlerin miktarı çok parametreler ile ayarlanabilir.

Baz kat dönen modu altında, grup durağında tüm asansörler uzun verilen süreden daha uzun bir süre için çalışıyorsa, bizim asansör hedef planlama sistemi dönmek için gruptaki asansörler tahsis edebilir grup kontrol fonksiyonu başlayacak sırayla baz kat. dönen işlemi sırasında kayıtlı olan herhangi bir hedef arama veya salon çağrı varsa, asansör otomatik olarak baz istasyonundan çıkacaktır.

Baz istasyonunun öncelikleri: Birinci istasyon> ikinci istasyon> üçüncü istasyon. dönen asansör tamamlandıktan sonra varsa, boşta asansör, rastgele baz katlar arasında katta bekler.

6. Engelliler için Servis
Bizim asansör hedef sevk sistemi bir grup asansörler devre dışı hizmet etmek ayarlanmasına izin verir. Bir engelli hedef çağrı tescil edildikten sonra, hedef kontrol sistemi sadece engelliler için asansörler için bu hedef zemin çağrıyı tahsis edecek. Bir engelli hedef çağrı kayıtlı olan hedef seçicisi, gelince, düğme gecikmesi birlikte bir ses göstergesi ile otomatik olarak büyütülür.

7. Acil Öngörü
Yolcular bir hedef zemin araması veya salon çağrı komutu kayıt olduğunuzda, sevk asansör yolculara belirtilecektir.

8. Anti-Sorunlu
Birkaç hedef çağrıları aynı katta kaydedilmişse asansör bu katta geldiğinde, güvenlik ışık perdesi verilen süre içinde hareket etmediğini, bu katta kayıtlı sonra hedef çağrılar iptal edilecektir.

9.Car Çağrı Devre Dışı
Bu fonksiyon özellikle araç çağrıları grubun her asansörde kayıtlı ya da değil eğer kontrol parametreleri ile ayarlanabilir.

İlgili ürünler
Diğer Ürünler
  1. Uzaktan Asansör İzleme Sistemi
  2. Uzaktan Asansör İzleme Sistemi

   GPRS liman ve BA port, GPRS uzaktan izleme fonksiyonu ve akıllı bina otomasyon fonksiyonu ile yapılandırılan bizim uzaktan asansör yönetim sistemine isteğe bağlıdır. Bu uzaktan asansör izleme sistemi mevcut diğer isteğe bağlı fonksiyonlar ve yapılandırmaları internet uzaktan izleme ve akıllı emlak güvenlik sistemi ve kapı güvenlik sistemini destekleyen giriş bağlantı noktası bulunur.

  1. Tam Seri DCVV Kontrol Kabini
  2. Tam Seri DCVV Kontrol Kabini

   Elektrikli sürücü İngiliz CT tarafından üretilen bir MENTOR II DCVV hız regülatörü kullanır ve jeneratör seti için gerek yoktur. Motorun fırça gerilimi değiştirerek, motor hızı modüle edilebilir. Bu nedenle, DCVV kontrol kabinine tarafından kontrol edilen bir asansör rahat bir his, gelişmiş çalışma verimliliği ve düşük enerji tüketimi sunuyor. Tam seri DCVV kontrol kabini, bir emme devresi ve büyük ölçüde çalışma gürültüsünü azaltmak için bir DC reaktörü kullanır. Bizim kontrol kabini DC asansörlerin farklı türleri için uygundur.

Geribildirim formu